Hirdetés

Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    Péntek 13-a :)
    Remélem, hogy ez egy szerencsés nap lesz.
    (bár amúgy sem hiszek az ilyesmiben, meg különben is... az Isten velünk, kicsoda ellenünk? :D)
    Kicsit sem nem vagyok babonás. Egyetlen rossz emlékem van egy péntek 13-ával kapcsolatban, még évekkel ezelőttről... Viszont erről most nem akarok írni, mert aznap egy tragédia történt az ismeretségi körömben.... :((( Egy nagyon, nagyon szomorú tragédia...:( Azóta kicsit tartok az ilyen napoktól... Mintha a levegő is megváltozna. Érződik, hogy sok ember retteg attól, hogy nehogy történjen ma vele valami szerencsétlenség....vagy nem is tudom, olyan nyomasztó a légkör. :F
    Na mindegy.

    Ezt nem hiszem el. Képzeljétek, ma sem utaztunk el!!!... :Y :DDD
    Kezd nagyon viccessé válni a dolog...:U
    Először úgy volt, hogy július végén utazunk, aztán módosítottunk augusztus elejére, végül tolódott a dolog, így csak augusztus közepén tudunk menni.
    LEGKÉSŐBB, most csütörtökre terveztük az indulást, de aztán mégis csak maradtunk a pénteknél...most meg a húgom azzal kelt, hogy hallotta ahogy anya azt tárgyalja mamával telefonon, hogy talán mégis jobb lenne, ha csak szombaton érkeznénk...:U
    Teljesen megvoltam róla győződve, hogy csak "be akar viccelni" (ahogy a kisöcsém mondaná..:DDD), de nem. Anya bejött a szobába és megerősítette a dolgot. Én már csak úgy vagyok ezzel, hogy hiszem, ha látom, Anyám. ;] Ennyi variálás után, csak akkor fogom elhinni, hogy tényleg elindulunk holnap, ha már a saját lábammal érinthetem Budapest utcáin a talajt :P

    Ajjj....de ilyen csak a mesében van, komolyan. :DDD
    Nem is az én családom lenne..:N
    És még nekem szólnak be, hogy állandóan csak bebonyolítok mindent, meg variálok. Ezek után mit várnak? :DDD Volt kitől örökölnöm.... ;]

    Vááááááá! Nah, megyek csomagolni, mert soha nem indulunk el....:U :(((

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák