Hirdetés

Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    válasz művésznő4 #1163 üzenetére

    Na, másfél hét után végre sikerült elérnem a munkaügyis hölgyet. (kiderült, hogy szabin volt...) Elregéltem neki, hogy hogy jártam a kürtöskalácsos némberrel :U , hát szó szerint leesett az álla... Bár mondta, hogy teljes mértékben megérti, hogy végül nem mentem hozzá dolgozni, mert amikor ő beszélt vele, akkor is volt egy...khm...érdekes stílusa... Komolyan nem tudom, hogy hogy veszi a bátorságot ez a nő, hogy ilyen hangnemet megmer ütni mindenkivel...?? :Y :F -.-
    No, mindegy. Szépen elmeséltem, hogy nagyon nem tetszett az, amit nála láttam 2 nap alatt, ezért úgy döntöttem, hogy nem vállalom a 3 hónapnyi szenvedést. - Mert mint kiderült, ebben legalább igazat mondott... A 3 hónap alatt se ő, se én nem mondhatunk fel elvileg egymásnak, máskülönben vissza kell fizetnünk a munkaügyinek a támogatásra kapott pénzt (attól függően, hogy ki a felmondó fél)...
    Elmeséltem azt is, hogy a próbanapot nem fizette ki, hiába becsülettel, szorgalmasan lenyomtam neki 9 órát. Mi több, nemcsak nekem, de eddig soha, senkinek nem volt hajlandó próbanapot fizetni, de azért a támogatást mindenki után felveszi! (pénzhajhász, kapzsi, sz*rházi kis....áhhh :((( :(( )
    Én végül múltkor anyukámék tanácsára, nem csináltam botrányt, meg vergődést az egészből....nem hiányzik nekem a bíróságra járás, meg ilyenek.... :((( :U Viszont a munkaügyis hölgy igen csak megdöbbent és felháborodott ezen az egész eljáráson, amiket meséltem neki, majd mondta, hogy ennek meglesznek a súlyos következményei és azonnal intézkedni fog ez ügyben.... Persze, egyből mondta, hogy számíthatok a diszkréciójára, az én nevem nem fog felmerülni a dologban, ha ebből gond lesz, de ezt akkor sem hagyhatja annyiban. És persze, nagyon köszöni, hogy jeleztem felé a problémát, mert feltétlenül utánajárnak.
    Szóval mondhatjuk végül is, hogy ez volt az én kis személyes retorzióm a kis szemétláda felé.... :U :D
    A piszkos munkát rábízom a hivatalos szervekre, én pedig elégtételt vettem rajta.
    Amúgy a munkaügyisek irtó rendesek. Folyton felkeresnek, ha van valami meló kilátásban. Most pl. 2 étterembe is keresnek pultost, az egyik ráadásul itt van tőlem egy köpésre... Sajnos szakképesítés előírás, de elvileg nagyon régóta nem találnak embert, úgyhogy megpróbálom, hátha így is kellenék nekik.... 122.000 br-t ígérnek...
    Meglátjuk. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák