Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olta

    aktív tag

    Sziasztok!

    Epson Stylus DX4400 erkezett hozzam, hogy nezzek ra, mert nem nyomtattak vele ~ 1 eve. Vettem 4db Pelikan gyartmanyu utangyarott patront, beraktam, es nyugtaztam, minden OK. Probakeppen gondoltam nyomtatok egy kepet, melyen minden szin szepen latszik. A gondom, hogy a piros patront egyaltalan nem hasznalta, a feketet pedig pont mint egy zebrat:~5mm-t nyomtat, ugyanannyit nem, aztan megint nyomtat, megint nem :( A sarga es a kek az OK volt. Gondoltam csak levegos a fekete, es nem raztam ossze elegge, mielott beraktam. Patron kivesz, ovatosan felraz, visszarak, erre meg valamilyen isteni sugallat aran rajott, hogy utangyartott a patron, de a 4db-bol csakis a sargara irja.. :( Gondolom ez patron mar kuka..

    A kerdesem a kovetkezo lenne: A nyomtato aljan talalhato szamok: 08-1-0-5

    E szamok alapjan, ha rendelnek hozza 4db egyforma utangyarott patront(V5 chip jo ehhez? Mert ezen a hires pelikan fajtan a chiprol egyedul csak a patron szamat tuntetik fel, a chipet nem), es megtisztitanam a fejet, akkor milyen esellyel palyaznek egy normalisan, minden szint hasznalo, es nem csikozo nyomtatora? Vagy errol mondjak le?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák