Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz #48613632 #42346 üzenetére

    Érintőlegesen másztunk bele ebbe a win10 témába, s bár erősen off, azért azt gondolom, hogy nem hagyom nyitva a kérdést, így írom a fejleményeket.

    Amikor, a tegnapi este folyamán, az ebay - joggal, vagy jogtalanul, de törölte, az eladó accountját, azonnal kaptam egy értesítést, hogy bármi gond van, csak indítsak egy reklamációt a resolution center-en keresztül.
    Ilyen esetekben azonnal visszafizetnek.
    Ez gyakorlatilag meg is történt, előbb visszaérkezett a pénz a paypalomra, mint az értesítés az ebay fiókomra, ennek megtörténtéről. :)

    Ezen a pénzen, azonnal vettem egy másik win10 retail keyt, ITT, ahol az eladó, a szövegkernyezetben ki is emelte, hogy hivatalos verzió, és legális eladás, tehát kéretik nem törölni. (Mármint a hirdetést, és az eladó accountját egyaránt)

    A kért win10 kód, meg is érkezett, kb 1 órán belül, az ebay fiókomra, és az email címemre egyaránt.

    Nem célom promótálni senkinek az üzleti tevékenységét, az illegális tevékenységeket még úgy sem, de az a véleményem, hogy ha legálisan hozzá lehet jutni W10P példányokhoz, ennyiért, akkor azt vétek kihagyni.

    Na, remélem tudtam segíteni, innen azonban a témát ejteném, a nem ebbe a topikba való jellege miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák