Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolaas

    senior tag

    Most olvasom miket írtok itten. Hát elmondom én is a saját tapasztalatomat. Azt le sem írom, h mióta van pc-m. Nem ez a lényeg. Én tényleg egy nappali média központot szeretnék, ahol tudok 1 gombnyomással filmet nézni, másikkal zenélni és stb. Ezért van a Harmony ehhez kellet nekem a Htpc. Összeraktam. Telepítettem, gondoltam sok lesz a probléma, a beállításokkal, van kb 5 T filmem, nekiálltam a fenntebb leírt módon átnevezgetni és a többi. Olvasgattam, volt akit fel is hívtam úgy próbáltam tájékozódni. Este mikor hazaérek végre szeretnék filmezni, hívom az asszonyt, mondom neki, ezt nézd...azt mondjuk 1 plakát a 120-ból...amit mondjuk vasárnap du belepakoltam kb 4-5 óra alatt...mivel magától nem tette bele. Gondoltam egyet és mondom bizonyára én vagyok a hülye ezért elkezdtem nfo-ba beírni amit kell. Azzal majdnem ugyanez az eredmény annyi különbséggel, h egyik nap van plakát a másik nap nincs. Okés, marad a fájl mód én biztos nem kínlódok többet. 2 héten keresztül baszakodtam ezzel minden nap más fogadott. eddig. Gondoltam tegnap újra nekiveselkedek, csak most a zenével. No az még nagyobb szopás nekem. Az már csak a hab a tortán, h a HArmony viszi az alap dolgokat, de pl XMBC-ben ahhoz, h audio sávot váltsak bill meg egér is kék. És én bizony nem teszek a nappaliba ilyesmit. Pont ez volt az egyik szempont. Sajnos nekem ez nem jön be. Pedig azt hiszem eleget turbóztam ezen. Bizonyára én vagyok a hülye, de nekem erre se időm és ahogy elnézem semmi szükségem nincs. Semmi + nem ad számomra, mint előtte a BD játékos, talán annyi, h ez lejátszik BD iso-t. Ezért és csakis azért mert kicsit lehiggadtam, kap még addig esélyt míg vki be nem jelentkezik, de az első lehetséges pillanatban megválnak az útjaink. Kurva sok és szép dolognak kell történnie, h maradjon:D

    És én nem akarom a HTPC vs MP vitát szítani, de akár elhiszitek akár nem, nem mindenki szeret ennyit konfigolni. Azért szurkolok:D

    Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

Új hozzászólás Aktív témák