Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz rexsimus #5906 üzenetére

    De van! Bár nem tudom, mit gondolsz eredetinek. :)

    Több VoiceAttack csomag is van, ami letölthető, Astra, Anubis, Rega, Fade ... stb, ám egyik sem beszél magyarul. :(

    Az itt jelenlévő csoporttagaok, sőt! Jómagam is, aki 6 éve élek az UK-ban, próbáltuk az angol verziókat, de valahogy "elbeszélünk egymás mellett".

    Azt kell mondjam, hogy nem kezeli kellőképp a dialektusokat. (Bár azért azt hozzáteszem, hogy a speech recognition-t lehet tanítani dialektikára, és azt még én sem próbáltam)

    Így jött a magyar nyelvű hangutasítások ötlete, rengeteg buktatóval, mint az elnevezések magyarosítása, pl FSD, Cargo Scoop, Landing Gear .. és még sorolhatnám.
    Nem beszélve arról, hogy magyar nyelvű speech recognition sem létezik, tehát itt is trükközni kell.
    És akkor még a fentebb közzé tett hangmodulációs próbálkozásokat nem is említettem ...
    Mondjuk mentségemre szolgáljon, annak ellenére, hogy én sem vagyok elégedett a minőséggel, az enyémnél jóval szarabb próbálkozásokat is árulgatnak - pénzért :D

    Na ezért gondoltam, hogy bevonlak benneteket, véleményezésre, esetleg tanács, vagy ötletadásra, de hát ... khmm .. annyira nem nagy a lelkesedés, mint azt korábban gondoltam ... :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák