Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    Köszönöm srácok a pro és kontra érveket! :R Az én harci stílusomhoz talán jobban illik a lézer, de ha bele gondolok mennyi macera összeszedni a mérnököknek a hozzávalókat, elgondolkozok, hogy érdemes e azért a 30-50%nyi combat rang miatt átmérnökölni a hajót. Kb 1.5 éve megvan a Barbi pajzs is, benéztem a receptet, a mérnöknél szembesültem, hogy egy összetevő hiányzik. Valami USS-ekben megtalálható cumó kellett volna. Egy este bóklásztam egy rendszerben, de se híre se hamva. Fel is adtam. Jó nekem a hagyományos, mérnökölt pajzs is. Guardian cuccokkal is ugyan így vagyok. Néztem videót a guardian romoknál mit kell csinálni, de egyszerűen nincs kedven SRV-be ülni. :( Ugyan így vagyok material kapirgálással is lőszer szintézishez. Elkezdem, aztán filmet nézek, mást csinálok és ráeszmélek a háttérben fut a játék. Kilépek és hosszú hónapokig a játék felé se nézek. :( Most is felmerült, hogy lézeres fittet pakolok össze, de a hideg kiráz a hozzávalók összekukázásától. Ahogy ismerem magam, a lézeres fitt is csak a hangárban porosodna. Valahogy ráuntam a játékra, pedig nem az azonnal meggazdagodást választottam soha. :( Az új DLC sem fogott meg, FPS-ektől mindig csak beszédülök. Már SRV-vel kacsázástól is be-beszédülök. Na, sikerült megint kisírnom magam. :( Sokszor elhatározom, hogy visszatérek, de csak a nyűgöt látom az egészben. :(

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák