Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flynth

    tag

    válasz fejesg2 #40226 üzenetére

    En is kuka vagyok banyasznak. Sot mindig is utaltam banyaszni :)

    Ellenben ez most mokas.

    Void opal - Deep core mining

    Epites egy banyasz hajot, 3A refinery-vel. collector 3A+ 1A prospector limpettel.

    Detailed surface scanner

    Kell ket Abrassion Blaster (medium helyekre)
    Ket Seismic Charge Launcher (ebbol 1 aktiv, 72 toltet van benne, ha elfogy valtasz)

    Kell meg egy 0A pulse wave analyser

    tobbi rakter es egy 3A+ pajzs.

    ------

    Keresel egy Icy ringes gyurut (LP 410-93 ha jol emlekszem ilyen, 8. bolygo gyuruje icy)

    Kilosz egy probe-t a gyurure, beugrasz a Void Opal pontra (kb 10Mm szeles, barhol jo, en 1000km-t szoktam utazni banyaszas kozben hattal a kezdeti pontnak)

    Keresel Wave-el nagyon fenyes kavicsot (VR-ban nagyon jo moka csak szolok :P), ha ralosz egy prospector limpetet (amit nem art venni, vagy lehet menni vissza a kozeli medium platformra venni), ha van alul kek szoveg (void opal core) akkor johet a moka.

    Kivalasztod a lyukat, low / medium / high charge (tolteni kell, fegyver mellett 3 teglalap) majd celozni is (xbox controlerrel kihivas) oldalt a charge legyen a kek savban, majd robbanas elott 2km korul eltavolodsz.

    Collector limpetek meg osszeszedik a kavicsokat, kb 140-160m orankent es mivel van benne robbanas meg keresgeles, meg csak nem is unalmas.

    Utana eddb.io, megkeresed hol veszik a Void opal-t 1.6m felett, eladod tonnankent.

    Nem olyan bonyolult, az elso profitbol vettem egy full A pythont banyaszni, most mar van egy Conda is melle :)

    ----

    @Duvi : Hja, ha nem szamoljuk Division 2-t, VR fejesben kiprobaltam ED-t, uj patch elegge meggyozo lett. Szerintem mar mas leirta ezt valahol, csak a mai napot olvastam vegig forumon, torold nyugodtan ha tul hosszu :)

    twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

Új hozzászólás Aktív témák