Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz K.Andras.Vfx #38862 üzenetére

    Hát elég különleges elvárás. Ha ígérték akkor értem a számonkérést, csak amúgy fura. F1-ben is biztosan elmennek a wc-re verseny előtt de még nem láttam szimulátorban, egyébként az űrutazás pont nem arról szól, hogy valaki gyalogol picit valami égitesten, az a ritka kivétel, nem véletlen mert drága és nincs értelme kivéve, hogy örül a nép (ugye politikai játék volt akkor is).

    Időközben leadtam az utolsó kis expedícióm térképeit, meglepődtem, elite lettem, pedig az összes összegründölt vagyonom nem elég 1 nagyobb hajóra. Ezt kicsit könnyen adták.

    (#38861) Cooper911
    Azért valahogy a sétálást 2 éves kora után nem tanítja senki az embernek és nincsenek akadémiák rá, szóval nem hiszem, hogy a séta meg a foci összehasonlítható lenne. Az első egy olyan skill ami kvázi mindenkinek megvan a második meg egy szűk kisebbségnek. Persze tudom, van fű szimulátor is, nézed ahogy nő szóval nem lehet alábecsülni eléggé az embereket. :)

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák