Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz Djuree #32242 üzenetére

    Többször fordult már velem elő hasonló, de egy kis sztori szelet:
    Egyszer épp az egyik fegyverzetemet fejlesztettem, mikor megláttam, hogy egy kalóz (NPC) kirángat egy játékos T9-et supercruiseból (össze-vissza cikáztak, és egyszer csak eltűnt mindkettő a radarról, már csak a kiugrás nyoma volt ott). Mire beértem, a T9 (ami egy szállító hajó, lomha) 2 anaconda támadása alatt volt. A másodikat is lelőve veszem észre, hogy a T9 hullja (szerkezeti épsége) alig 3%-on maradt. A srác ott hálálkodott 2 percig, hogy mekkora mákja van, meg milyen jó arc vagyok, mert nem lett volna pénze visszavásárolni a hajót, és ha kell még ad is a rakományából. Persze udvariasan visszautasítottam az ajánlatot, ahogy azt ilyenkor illik, és magamnak is megkoronáztam ezt a játékos-játékos PVE élményt. És hol nem történik ilyen? Soloban.

    Én is azt ajánlom neked, hogy kezdetekben Soloban játsz, főleg míg belejössz az alap vezérlésbe, valamint ha úgy érzed már szívesen találkoznál játékossal (és abszolút nem ellenséges jellegű találkozásra gondolok), akkor kacsingass át nyugodtan Openbe. Nem hazudok, esetek 80%-ban senkivel sem fogsz találkozni, mivel az űr ki*b*sz*tt nagy. A maradék 20%-ban viszont alig van esély arra, hogy valaki legangel, mert megteheti. Ellenben! A Community Goalok (itt portyáznak a típikusan görény játékosok, vadászva másokat), anarchia rendszerekben (itt portyáznak a kezdő kalózok, veszélyes, hogy megtámadnak, de érezni, hogy kezdők), valamint ismertebb helyeknél fordulhatnak elő kifejezetten PvPs beállítottságúak. Ezért én azt javaslom, csatlakozz egy playergrouphoz, akár az SSL-hez (az egyetlen magyar, nemzetközileg mégis az egyik legnagyobb játékosi összeállás), ami nem csak egy kellemes játékosközeget, aktív kommunikációt, segítséget (mind elméleti, mind konkrét segítségnyújtás), de rendkívül jó játékélményt, ezáltal célokat is ad. Sosem fogod úgy érezni, hogy már nincs tovább. Ezt 1470 óra után mondom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák