Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz rtitusz #24753 üzenetére

    "5 ezer fényév? 50 ugrás"
    -
    Ugyanmááá, hát ez is valami??? Én össz 30 ugrásból megoldottam.....az első kb 50 métert. :U És erre az a fehérmaciszódával meg százasával veszi a lépcsőfokokat. Üzenem neki, hogy úúúútálom! :((( (persze nem fogja meghallani, mert egyet ugrik, és még a fényjelek is 100 év múlva érik utol)
    Ilyen gyalázatot pilóta még nem hozott a felfedező szakmára, mint én. 1.000 fényévenként 50-80 ugrás.
    Nemtom jól számolok-e, de asszem nekem picivel többre jön ki, mint 5.000Ly/50 ugrabugra. :F Mindenesetre 2 és fél játéknap után már hazafelé tartok, több, mint 8.000 fényéves távval a hátam mögött. Ráadásul voltam akkora kretén, és nem gondoltam rá, hogy a statisztikában meg lehet nézni, megvan-e az 5k-s távolság, mert akkor 5.000 fényév+másfél cm-nél már üvöltöttem is volna, hogy nyergelj, fordulj, így azonban a biztonság kedvéért rágyűrtem még + 250 fényévet, nehogy Palin mester a bezárt ajtó mögül unottan kurjantson kifelé, hogy ez nem volt, csak 4.997. A probléma az, hogy most megint szünet következik, úgyhogy szegény konda marad a nyílt óceánon még egy darabig :((

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák