Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz grHawk #22934 üzenetére

    Azért nem értek egyet, mert ha Te kizárólag a gyári játékot szeretnéd, akkor neked csak annyi a dolgod, hogy nem telepítesz modokat! Tehát nem rondít bele senki semmibe, ha nem akarod. De ez a belerondítás egyébként is teljes tévedés, mert kiváló modok készülnek, erre ezernyi példa van. Említhetném pl. az eredetileg ingyenes Arma modot, aminek a későbbi fizetős verziójából -DayZ-, ma már többet eladnak, mint az alapjátékból. A Cities:Skylines sikerének meg kb. ez volt a kulcsa, és bár már alapból is egy kiváló játék, de rengeteg olyan dolgot oldottak meg a modderek, amit a fejlesztők mai napig sem. Végül, hogy a stílusnál maradjunk, pl. az X3 széria is kiváló játék volt, de XTM mod nélkül pl. a Reuniont már elképzelni sem tudom, olyan szinten sokkal jobb ezzel a moddal, mint az alapjáték önmagában. Sőt, annyira jó modokat csináltak a modderek, hogy a későbbi X3 Terran Conflict-ba kb. a modok felét hivatalosan is beépítették a fejlesztők.
    Én még nem láttam játékot, aminek a modolhatóság ártott. Az meg személyes preferencia kérdése, hogy valaki használja ezeket vagy sem.

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák