Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Ma megvolt az első SRV-s harcom(ha ezt egyáltalán annak lehet nevezni). Ráakadtam egy kalózfészekre 7 tonna arannyal, egy auto-fabricators-el, és egy consumer technology-val. Az űrben teszek rá, mert piti pénz van benne, de itt most hajtott a kíváncsiság. Két repkedő döglégy őrizgette a cuccot, és amikor elfogytak, jött még egy. Én nem tudom, miből csinálják ezeket, talán kidobott tojástartókból, de még az SRV nem túl combos ismétlőivel is ki lehetett hozni az egy lövés - egy döglégy arányt. Szerintem Ödönke a 3/b-ből egy rizsszemmel töltött szívószállal is halálosan "leköpőcsövezhette" volna őket. Na nem baj, azért vagyok Fed szájhős, hogy ebből is galaxisrengető hőstettet kerekítsek("és amikor puszta kézzel leterítettem a három tucat haramiát, akkor feltűnt az égen a rettegett hétfejű kalózherceg, bla-bla-bla...")
    És ami a legviccesebb, hogy ezek a lebegő kartondobozok wantedek voltak, és + komoly 1000 Cr/db Fedes bounty is járt a s*ggberúgásukért(mondjuk nem ebből vettem a Corvettet) :N
    Egy ilyen drón is lehet bűnöző? Nehogy kimenjek az előszobába, és nyomjak egy KWS-t a porszívóra :K
    (megjegyzem, az a kávéfőző már régóta gyanús nekem)
    -

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák