Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sylc

    senior tag

    válasz Diopapa #16260 üzenetére

    Hidd el Diopapa, nem allt szandekomban szethuzast generalni, ellenben en is kivancsian varom Warhead (vagy akar Necc / Anatron) reszletekbe meno beszamolojat, mit vetettem azon kivul, hogy pentek - szombati esemenyen meg lett koszonve a munkam, majd hetfore lefokozodtam foldi halandova...

    Majd mikor az SSL-bol kilepve azt tapasztaltam, hirtelen aznap kellett SSL ranghoz kotni a TS tarsalgo szobajat, az elerheto celszoba (wing 1) hirtelen restricted majd megszunt (fel perccel ra, hogy megbeszeltuk oda megyunk be harcolni 3-an).

    Bunbak lettem, meg aldozat :)

    Roviden magamrol: Reszt vettem azon a beszelgetesen amikor kozosen jutottunk el a het vezer fiaitol, az Sons of seven sonson at az SSL neveig. Az interstellar PLC mar nem az en agyszulemenyem.

    Mikor Munfayl elvetese felmerult, nem nagyon jottek ajanlatok az uj rendszerre. Batorkodom selfihkent megjegyezni, en toltam keresztul, hogy ne hetekig forumon tanakodjunk (mar par hete ki volt irva) hova menjunk, hanem 3 napon belul dontsunk.

    Tawilo rendszer kivalasztasanal tevekenyen reszt vettem (amikor is, Necc meg Anatron mezei SSL tagok voltak).

    Anatron-t mivel megtalalta a rendszert es aktivan reszt vett a hatterszimulaciok elemzeseben (neha szerintem nem jo iranyba haladva - torval power stb) megint magamra mutogatva, en javasoltam akkor meg MOD-nak.

    A viper vs cobra SSL akciot (o mar megint) en vezettem, szerveztem meg Gigafun es a tobbi aktiv TS szereplo segitsegevel.

    "felaldoztam" a sagitarius A fele tarto T9 explorerem egy self destructtal, csak hogy odaeerjek a Hutton Mug-os esemenyekre, ahol ket group volt 1-2 immaron Anatron vezetesevel, 3-4 pedig (igen igen) alattam szallt harcba a nagy semmiert (hala az insta rendszernek), majd a fenykepezesen is balga modon mindenki beallt az Orca-m melle.

    Ez nem par nap, 800 jatek ora, 3 honap aktiv SSL reszvetel, neha egyedul lapatolva a x@rt Bondarekre (mert eppen BOOM volt), mindig mindenkinek segitve.

    ennyi a pozitiv oldal.

    Ahol hibaztam:
    Penteken volt egy nemzetkozi TS beszelgetes, ahol megkerdeztem, hogy egy leanyzo hangja alapjan 12 eves mutalo srac v leany. A vicc eddig 100x volt elsutve altalam, mindig jokat derultunk rajta. 101. alkalommal nem jol jott ki, a lany szuletese ota hangszall beteg, tuti a nickje alapjan tudnom kellett volna...

    Volt egy felreertes, ahol Anatron az altalam bemutatott EDHU (atyauristen), Mod (jofej gyerekek), FO (iranymutatok) es SSL tag mint plebs felsorolast parasztnak forditotta le az angolul nem beszelo tagnak.

    Ez nekem sot masnak sem tunt fel, masnap meg is beszeltem Locallal, nem allt szandekomban megserteni, mivel nem az ohazaban elek, szamomra nem tartalmazott mas jelentest, mint a szavazati joggal rendelkezo polgart, felreertes volt, megbeszeltuk. Tovabbiakban ezert nem fogok elnezest kerni.

    Amin en lehet felhuztam volna magam, de senkit nem zavart (roleplay maybe?), hogy az SSL tagjai olyanok mint az imp slave, csak nem lehet eladni :)

    Mint Gigafun is megjegyezte, van egy sajatos (nevezzuk piszkalodo, beszologato, nehol bunko) stilusom, amit nem all szandekomban egy jatek miatt megvaltoztatni.

    ---

    Ami a szethuzashoz vezetett, bar tovabbra sem erzem annak, hogy az alternativa allitas, mar szethuzast generalna, az a szajkarate Anatron reszerol, szinten felreertes okan.

    Mikor kileptem SSL-bol, Duvi-val atbeszeltuk a dolgokat, a CODE tunt jo dobbantasi pontnak, ezert elkezdtem kalozkodni, Orcaval lelottem egy Cobrat (5 percig farasztottam a halat) majd kaptam erte fejpenzt, ebbol annyi jott le, hogy Tawiloban kalozkodom, amit kategorikusan tagadok, sosem tettem, nem is allt szandekomban.

    Ezekutan, ha a penteken - szombaton megkoszont munkad utan, hetfore lefokozva, tobbiektol elzarva talalnad magad egy TS-en, ahol meg privat uzenetet sem tudsz irni azoknak, akikkel az elmult 3 honapban nap mint nap kozosen fedezted fel az ED univerzumot letrehozok egy uj frakciot, kiemelve, hogy nem az SSL-t iratani, csak abbol kiabrandult (mint en), bele sem abrandult (esetleges SSL-ben meg nem turt kaloz beallitottsagu) jatekosokat keresek, jutalmul ban jar.

    Reszemrol a szanalom szo a leg talalobb ami eszembe jut.

    ---

    Mindezen felul, mint irtam is, az EDHU munkajat, amit a kozossegert tesz, sosem tamadtam, elismerem, tamogatom amennyiben arra erdemes, de az SSL vezetesevel, annak modjaval es dontesi mechanizmusaval azonosulni nem tudok. Ami nem jelenti azt, hogy maga a JATEKOSOK akik az SSL-t alkotjak ne erezhetnek jol magukat ebben a minor frakcioban (sot szerintem nagyon jo a hangulat).

    Ezenfelul nincs semmi "kovetelesem", ekresem Warheadtol, kiveve azt az egy emailt, ami a forum logjaban levo hajonaplo postjaimat tartalmazza.

    maradtam tisztelettel:
    Flynth

    Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

Új hozzászólás Aktív témák