Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz kozi71 #11855 üzenetére

    Tegnapi napom nekem is "jól" sikerült. Valójában a bénázásról szólt. Megjelentek conflict zone-ok, múltkor már szerettem volna kipróbálni, de akkor csak T9-em volt és kamionoztam. Mikor szembesültem vele, hogy Anacondára kevés a pénzem, csak alapot tudtam volna megvenni Fusangban a leárazás keretében, eldöcögtem egy Sidewinderrel és vettem egy Vulturet. Helyben ki is próbáltam RES-ben, annyira megtetszett a dolog, hogy 1 hétig csak RES-ben lövöldöztem. Tegnap vissza mentem T9-hez, gondoltam kamionozok kicsit. Látom megint vannak Conflict Zone-ok. Gyorsan be is néztem pár LOW-ba, volt ahol Anacondák viaskodtak, volt ahol Pythonok, Eagleök és ASPk. Gondoltam jó lesz ez nekem már csak az a kérdés kihez csatlakozzak. Megnéztem melyik állomás milyen frakcióhoz tartozik, nehogy véletlenül ott legyek unfriendly, ahová/ahonnan a cuccost hurcolom T9-cel. Átléptem soloba, szépen beálltam és lőttem. ASP-k, Eagle-ök csak úgy pukkantak. Egyedül Elite Python szedet le 1-1 kört a pajzsomból. Aztán a környékről eltűnt az ellenség, boostolgattam a zóna közepe felé, feltűnt egy master Anaconda és a közelemben egy Ealge. Gondoltam az Eagle-t még leszedem, aztán megyek állomásra beváltani a bountyt. Amint leszedtem Eagle pajzsát, Anagonda elkezdett kopogtatni a pajzsomon. Szépen le is szedte mire az Eaglet a túlvilágra küldtem. Menekülőre fogtam a figurát, de kilőtte a thrusteremet. Kb 10 mp alatt kivégzett. 1,2 milla bounty és 800 ezer rebuy. 6%ot növekedett a combat rankom, gondoltam sebaj, T9-cel alig 2 kör, akkor is megérte a 6%. Átültem T9-be és elkezdtem kamionozni. No, ekkor ért a meglepetés. Dokkoláskor egy NPC közölte, hogy meg fogok halni és tűzet nyitott rám. Persze állomás közvetlen közelében, ezért rendőrök és állomás pillanatok alatt leszedte. De azért a pajzsomat és a hullomat sikerült 87%ra amortizálnia. Én meg lányos zavaromban úgy menekültem befelé az állomásra, hogy elfelejtettem dokkolási engedélyt kérni. Levélbedobóban megálltam, elkezdtem tolatni, de már jött is a büntetés, mert eltorlaszoltam a bejáratot. Szuper! Ezután 2x sikerült kifelé koccanásért büntit kapnom. Mentem kifelé, egy Adder jött velem szembe. Kihúzódtam balra, ő maradt középen. Bulletin Boardot néztem minden dokkoláskor, mert a rendszerben 4 frakció van, ebből 3nál unfriendly lettem CZ-os akcióm miatt. 4 és 19 ezer cr adományokkal próbálom javítani a repumat. Néha bedob, ilyen hozz 6 db húst küldiket is, szerencsére ahonnét cuccolok, a szomszéd állomáson van hús, így teszek egy kitérőt, de jó sok pénzbe fog kerülni, mire a 3 frakciónál neutral leszek. :( Idegességemben sikerült párszor padhoz és levél bedobóhoz is oda verni a hajót. Még szerencse, hogy tegnap soloban mentem, mert openből mindig kidobott. Sok player vakarná a fejét, hogy ki lehet ez a mazsola. :)

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák