Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Htibimor #11235 üzenetére

    "a szállítás szón és milliókon kívül semmit sem értettem"
    -
    Látod, én mennyivel okosabb vagyok nálad? Én még a "recept" szót is felismertem ebből a birodalmi zagyvaságból. Hiába, én egy magasan kvalifikált Fed szakember vagyok. :K
    Komolyra fordítva(hogy néha miket le nem írok) ne akarj mindent egyszerre megérteni. Szerintem egyenlőre csak alaposan szaglászd körül a dolgokat, mint Morzsi az új kempingágyat Ha eldöntötted, hogy ki mellé állsz(bár talán ezzel is érdemes várni egy kicsit, mert aki ma nagyfiú, az nem biztos, hogy holnap is az lesz), akkor megcsinálsz néhány küldit, annak lesz valami következménye, és egyre több minden fog érthetővé válni. Gondolj vissza kezdő korodra, mi mindent nem értett az ember a játékból, ami ma evidenciának számít, itt se akarj helyből felugrani a tizedikre, használd a lépcsőházat(hamáá lift nincs)
    És ha elakadsz, még mindig állhatsz onion head csempésznek a Fed-ben(harmadszorra már milyen simán fog menni az újrakezdés - ennél csak egy még könnyebb dolog létezik, a negyedik újrakezdés) :D

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák