Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csendes

    őstag

    válasz kress #19587 üzenetére

    MIért kell 32 GB? 8GB-on is elfér több ezer könyv. Ezzel kiesik a 7" Kobo Libra H2O, viszont a 8" Kobo Forma elvileg kapható 32GB változatban is. Illetve kiesik az ezekkel hardveresen megegyező két Tolino modell (Vision 5, illetve Epos 2), amik viszont androidosak (igaz nagyon lecsupaszítva). Ezek mind elég jó olvasók, viszont BT nincs és az akkuidő 1-2 hét körül van és persze van akinek bejön ez a fajta elrendezés és van akinek nem.
    A 32 GB Kindle Oasis kicsivel 100 ezer Ft fölött már beszerezhető amazonról vagy szürkeimporttal, ez az egyetlen amin az Amazonról vásárolt könyveket olvasni lehet, viszont ez meg az Adobe Digital Editions DRM-et nem támogatja.
    Műszaki PDF olvasásra ezek közül egyik sem ajánlott, ahhoz szvsz minél nagyobb színes kijelző kell, és kevésbé fontos az e-ink.

    Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

  • kress

    aktív tag

    válasz kress #19587 üzenetére

    Megvan az Onyx Boox Nova 2. Elsore egesz jonak tunik.

    - a 32GB-bol OS frissites utan kb 21GB a valoban felhasznalhato
    - a Nova-hoz valo tok teljesen illik ra
    - a folia felhelyezes tenyleg eleg maceras, neten is sok helyen irjak hogy senkinek nem ment rendesen, de vannak akik szerint ezekhez mar nem is kell (elvileg a felso uveg reteg miatt birja a strapat)
    - a play beloves nem volt nehez
    - amit hianyolok az a "mark as read" vagy hasonlo funkcio, valamint a rendes szuresi lehetosegek az alap szoftverben (in progress, finished, same author, stb.), recent list van de az eleg minimal
    - nekem a pdf kezeles megfelelonek tunik egy par konyv alapjan
    - meg szokni kell a kepernyo frissiteseket, neha kicsit mintha ugralna a teljes frissitesnel (feket, kep, fekete, kep)
    - megvilagitas egesz jonak tunik eddig, bar az opcio ami feloldasnal auto bekapcsolna a vilagitast megallt mukodni :D (bekapcsolas utan par szundiig ment, aztan mar nem kapcsolja magatol, kezzel kell)
    - a tokon nekem kicsit zavaro a toll kulso elhelyezkedese, kilog (ha a gep hatuljara hajtom olvasashoz akkor is utban van a rendes fogashoz nekem)
    - az appoknak a freeze nem tudom mi celt szolgalna, a freezelt appokat ugyan ugy lehet futtatni, a google playes appokra pedig nem is engedi, nincsenek a listaban
    - van egy kinai karakteres app az app manager listaban, nem tudom mit csinal, es mi az, eltavolitani sem lehet :)
    - a beepitett webserver, wifin geprol tartalom feltoltes egesz kenyelmes

Új hozzászólás Aktív témák