Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PappZ75

    tag

    Sziasztok!

    Úgy néz ki megadja magát a jó öreg Popcorn B110 médialejátszom. Hálózati gondok jelentkeznek.

    Ezért le kell cserélnem. Nagyon sajnálom mert annak még analgó 7.1 hangkimenete volt, így egy fadobozos Genius 5.1 hangrendszerrel nekem megfelelő minőségű hangot adott és nem kellett hozzá erősítő.

    Ma számomra elérhető árban ilyen lejátszót nem kapok (120-130e Ft-ig). Ti tudtok?

    Nos igazából azt látom a Popcorn szép lassan a magyar piacról eltűnt, így számomra a másik ismertebb márkát kezdtem el nézni.

    Amire kell:
    95%-ban filmek nézése Etehrneten keresztül NAS-ról.
    Zene 0%
    Esetleg néha (nem kardináis szempont a legkevésbé sem) inetnet alapu film lejátszás, YouTube, NetFlix, HBO GO.

    Ami fontos:
    - Stabil működés
    - Könnyű kezelhetőség
    - Jó képminőség (kadencia helyes is)
    -3D jó ha van

    Projektorral használom.

    A következő modellt néztem ki:
    Dune HD Pro 4K 85eFt
    Ez ugye andoridos és sajnos sok kellemetlen infót hallani. Nekem a plusz és általam nem vagy alig használt ficsörök kevésbé fontosak mint a jó és zökkenőmentes filmnézési élmény.

    Esetleg ez:
    Dune HD Solo 4K Base 75eFt

    Tudom off, de márkán kívül még ezt láttam:
    HiMedia Q10 Pro 55eFt

    Persze nyugodtan ajánlhattok mást is a fenitek figyelembe vételével 120-130 Ft-ig HDD nem kell bele csak NAS és Ethernet kapcsolat a fontos, WiFi sem játszik, olyan csodát nem találtam még hogy a routertől több szobára arrébb a WiFi kielégítő lenne FullHD-re.

    OFF 2: Házimozi erősítőt is kell vennem: Semmi extra nem kell, csak vigye a korszerű hang szabványokat. Vagy nem tudom mire figyeljek még.... A Jelenlegi Genius ET 6000-es hangfalszettem kötném tá mert ugye ez a mai lejátszókkal már így megy (hurrá).

    Ezeket néztem ki: fontos a Hang HDMI-n menjen át.... Nem akarok más kábelekkel vacakolni.

    Denon:
    Denon AVR-X250BT 90eFt
    Denon AVR-X550BT 95eFt
    Denon AVR-X1500H 129eFt
    Yamaha:
    Yamaha HTR-2071 5.1 80eFt
    Yamaha RX-V485 129eFt
    Onkyo
    Onkyo TX-SR373 90eFt
    Esetleg valami olcsó?

Új hozzászólás Aktív témák