Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    Elég nagy sz*rba vagyok úgy érzem.

    Feltettem a játékot (CE). Profilom volt már, a Journey's-t végig is játszottam. A játék indítását követően bejelenkeztem az Online prilba, majd rámentem a letölthető tartalmakra. Átlinkelt a netes oldalra, ott beírtam a Stone és a Dragon Armor kódot, mindkettőre kiírta, hogy minden rendben (be voltam jelentkezve az oldalon). Viszont a játékban azóta sem jelent meg semmi a "Letölthető tartalmaknál".

    Karaktert mégnem indítottam, mert egyelőre nem igazán értem. Ráadásul a honlapon találtam valahol egy rész, ahol ott volt, hogy letölthetem (volt mellette Download link) a Dragon Armort a ME2-höz, de az még meg sincs... :( és már azt sem tudom, hogy hol volt.

    Nem igazából nem értem, hogy mit kellene csinálnom. Valószínűleg én bénáztam el valamit, ha valaki esetleg tud, legyen oly jó, és segítsen, ha még lehet.

    Szóval nem töltött le semmit, nem csinált semmit. A játékot többször újraindítottam, ki/be jelentekztem.

    Ha valaki azt meg tudja mondani, hogy hol lehet megnézni a Social Network-ön, hogy eddig "mit aktiváltam", az is nagy segítség lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák