Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProfBp

    csendes tag

    válasz DM-Fan #1157 üzenetére

    Azt hiszem, te olyasmiket képzelsz a képernyődre, amik ott nem jelentek meg. Hol írtam én olyat, hogy én félek bármitől? Azt írtam, hogy egy átlagos, kevéssé kocka user-nek ez nem egy triviális művelet. Én nem tartom magamat bénának a témában, és minden eszközöm meg van hozzá, még is kellően nehézkesnek tartom a dolgot ahhoz, hogy csak akkor fogjak neki, ha indokoltnak tartom. Egyelőre nem látom indokoltnak.

    Hivatalos WD-s support válaszokat több helyen olvastam a témában, többek között ebben a fórumban: http://www.silentpcreview.com/forums/viewtopic.php?f=7&t=51401

    A WD azon állítását, ami a felsorolt 3 típuson kívül tiltja a használatát az előbb te magad linkelted be, én pedig idéztem neked már. Elkerülte a figyelmedet valahogy? :)
    A "net értő használata" talán megváltoztatja a mellékelt figyelmeztetés értelmét? Hát ez igen LOL...

    Ja, de nem a WD adta az 5 év garanciát, hanem a forgalmazó a saját szakállára. (Én is 3 évvel vettem.) A gyári garancia 2 év. Pont ugyanoda van ez leírva, ahová a 300.000 Load/Unload Cycle. :)

Új hozzászólás Aktív témák