Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cSuwwi

    aktív tag

    Tegnap délután/este én is feltuningoltam a doboz hűtését.
    Nekem 2db 2 TB-os WD Green figyel bennük, 45°C felett voltak folyamatosan. Az asztalom alatt vannak, ahol levegő se nagyon van.
    Most a hűtőcsere után 37-38°C körül van terhelés alatt is. Majdnem folyamatosan használatban van, a zenéim is itt vannak.
    Nem volt ventim itthon, lerongyoltam a legközelebbi számtech boltba, és amit kaptam az lett a nyertes :D
    Kimértem, 2.6V-nál kezd el pörögni, szóval korrekt. Még high-on se hallani, abszolúte nem zavaró, így részemről is ajánlott a beavatkozás.

    ilyen lett
    A bal alsó csavart nem tettem be, mert elegem volt már a vaslemez hajtogatásából. Itt a probléma az, hogy pont annyi hely van, hogy a 3.5-es winyó beférjen, így a csavar fejét már süllyeszteni kéne, amit az egyik oldalon sikerült, a másikon meg nem annyira.

    Viszont jó szakemberhez híven az összeszerelés után több alkatrészem is maradt :DD
    A fedő leszedő mechanika szétesett amikor bontottam, és hirtelenjében nem jöttem rá, hogy kéne összerakni. Esetleg ha valaki lefényképezné, azt megköszönném.
    A kis csúszka maradt meg, egy rugó, illetve egy fekete műanyagdarab. Gondolom ebből kéne összeeszkábálni :D

    Ami érdekes lehet még, hogy a venti ugye fújja ki a levegőt, ergo valahol be is kéne jönnie. Csak elöl van erre lehetőség, elég korlátozottan (oldalt vannak apró lyukak, meg alul), ami a 4cm-es ventihez elég lehet, de ehhez szerintem kevés. Lehet hogy a lyukak tágításával, vagy újak elhelyezésével hatékonyabbá lehetne tenni. Nemde?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák