Hirdetés

2014. július 25., péntek

(#3651) Kulbi válasza agyhalal (#3650) üzenetére

Kulbi
(tag)

Nekem már megy. Holnap leírom a történetet:)

<Xiaomi Hongmi 4.2.2 MIUI JHBCNAL5.0> <Xears XE200Pro> <eGreat R6S> <D-Link DNS-320L> <Bkercso Inventory> <Takstar TS-671>

(#3652) Kulbi válasza Kulbi (#3651) üzenetére

Kulbi
(tag)

Sziasztok,

Röviden leírom mi is történt a D-Link DNS-320L ventilátorával.
1. Kicseréltem a gyári ventit (AVC, 12V) egy Revoltec Airguard 40x40x10 mm, 12V-os ventire. A gyári csatlakozó fehér, fekete, piros, míg az új sárga, piros, fekete sorrendben van bekötve. A helyes dolog logikusan a piros fekete felcserélése, mert a sárga és a fehér a jel. Nekem volt egy kis problémám, hogy először nem akart menni, ki kellett próbálnom az összes kábel lehetőséget és semmi, a logban mindig hibaüzenet fogadott. Utána felraktam a legújabb firmwaret 1.03b06 és a kézenfekvő megoldás működött. Nem tudom először mi volt a gond v. a firmware v. nem vártam eleget a sok újraindítás közepette, de a log mindig hibaüzit adott, a venti állt. Most már jó, a menüből le lehet állítani, újraindítani és jóval hallkabb. A Revoltec-en sajnos csak az egyik oldalon süllyesztettek a csavarok helyei. A helyes beszereléskor, tehát kifelé fúj, nem férnek el a csavar fejek, így kicsit süllyeszteni kell őket, én fúrtam kicsit nagyobb átmérővel helyet nekik.

2. Mivel csak egy vinyót használok, az itt ajánlott megoldást is beleraktam. 3,5-ről 2,5"-ra átalakító (Scytec Bay rafter), sata-molex átalakító, ,molex-ről venti átalakító és 8cm-es venti (Sharkoon Silent Eagle 1000). A beépítő keretnél le kellet vágni a 2,5" vinyó tartókból hármat és kicsit ki kellett vágni az alját, hogy a Sata-molex átalakító csatlakozó elférjen. Hangtalanul szépen ketyeg, csak ez 6-8 fokot jelentett. A panelban 24-25 fok esetén a gyári venti be se kapcsol. Kíváncsi leszek 30 fokban.

<Xiaomi Hongmi 4.2.2 MIUI JHBCNAL5.0> <Xears XE200Pro> <eGreat R6S> <D-Link DNS-320L> <Bkercso Inventory> <Takstar TS-671>

(#3653) agyhalal válasza Kulbi (#3652) üzenetére

agyhalal
(tag)

Köszönöm. Ahogy elnézem, nekem még az 1.02-es firmware van fent.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#3654) fkenny

fkenny
(senior tag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Hamarosan (remélhetőleg) boldog tulajdonosa leszek egy D-Link DNS-320-nak. Volna pár kérdésem az eszközzel kapcsolatban.

1. Milyen torrent kliens ajánlotok rá? ( 10/05Mbit netem van így nem fogom agyonterhelni)
2. Milyen fw-vel vált be nektek? Torrent SAMBA FTP futna rajta, mást nem terveztem.
3. van egy APC Back UPS cs500 szünetmentesem a net életben tartására. Ezt szeretném rákötni hogy tudja vezérelni a NAS-t. Mivel tudtommal Debian alapú OS van rajta hogy lehetne ezt kivitelezni?

Segítségeteket köszönöm!

Üdv. fkenny

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#3655) FNZ

FNZ
(fanatikus tag)

hali!

vettem apósomnak egy 320L-es kütyüt. már 3 napja olvasgatok és kezdek összekavarodni.
olvastam, hogy lehet egy kicsit okosítani:
meg van a fun_plug.txt módosítva a plusz HD könyvtárral. melyik verziót érdemes felrakni a 0.5 vagy 0.7, mert valahol olvastam, hogy az egyik nem olyan stabil ezzel a masinával?
illetve említettek a leírásban ajaxfp könyvtárat is, de azt nem találom.

(#3656) Krumple válasza FNZ (#3655) üzenetére

Krumple
(lelkes újonc)

Nem teljesen tudom értelmezni amit írsz.. :F
Egyébként meg 0.7-et rakd fel amit innen tudsz letölteni és nem kell hozzá benne semmit módosítani. Ha hálózaton keresztül nem tudod felmásolni a két fájlt, akkor a webes felületén keresztül tedd meg.

(#3657) FNZ

FNZ
(fanatikus tag)

amiket első körben találtam, az a 323-hoz volt és azt írták, hogy más a könyvtár struktúrája egy kicsit és a txt fájlban át kell írni az elérési útvonalakat (pluszba kell írni még egy HD könyvtárat), hogy jó legyen a 320L-hez

de, akkor megpróbálom ezzel, amit linkeltél.

(#3658) Krumple válasza gaborcsu (#3649) üzenetére

Krumple
(lelkes újonc)

4TB-os vinyók is benne. [LINK]

(#3659) Krumple válasza bandaMDD (#3640) üzenetére

Krumple
(lelkes újonc)

Hali!

Azt kicsit kétlem, hogy vinyó formázás után is megmarad neked a transmission. Lévén, hogy az magáról a vinyórol indul, na meg, hogy fun_plug az alap pillére. Mindenesetre, teljesen kinullázni a rendszert a reset gombbal tudod.
Miből gondolod, hogy a miniDLNA miatt dobálja a hálót? Ezen nem nagyon tudsz mit szarul beconfigolni, hogy ilyet csináljon (mondjuk én ennek ellenére a twonky-t preferálom). Inkább a transmission logjára néz rá, ha ilyen bajod van.

(#3660) FNZ

FNZ
(fanatikus tag)

feltettem az ffp 0.7 és a transmission 2.83-t a leírások alapján, de amikor indítanám (/ffp/start/transmission.sh start) akkor ezt a hibaüzenetet írja ki: /ffp/bin/transmission-daemon: can't load library 'libevent-2.0.so.5'

valamit kihagytam vagy nem csináltam jól?

a beépített alap p2p downloads alkalmazást gondolom nem kell engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

(#3661) agyhalal válasza Kulbi (#3652) üzenetére

agyhalal
(tag)

Mit használtál a kábelek csatlakozóból való kihúzására? Bár lehet, hogy levágom a vezetékről azt a kis köpenyt és akkor hozzáférek, hogy egyesével kihúzzam a kábeleket.

(#3662) FNZ válasza FNZ (#3660) üzenetére

FNZ
(fanatikus tag)

nagynehezen eljutottam addig, hogy megy a nas-on a transmisson démon + a winfosos transmission remote gui

most ott akadtam el, hogy bármilyen torrentet akarok letölteni (több trackerről is) azt írja, hogy Tracker: Could not connected to tracker. portforward be van állítva a routeren és a trans remote-ban is.

mi lehet a gond?

(#3663) Krumple válasza FNZ (#3662) üzenetére

Krumple
(lelkes újonc)

Ilyenkor mindig a logba keresd a hibát, ott részletesebben szokta írni mi a nyűgje.

(#3664) FNZ válasza Krumple (#3663) üzenetére

FNZ
(fanatikus tag)

első rábézésre ilyen hibát találtam a log-ban:
tr_crypto error:00000000:lib(0):func(0):reason(0) (crypto.c:337)

(#3665) FNZ

FNZ
(fanatikus tag)

most már ilyen hibaüzenetek is vannak:
UDP Failed to set receive buffer: requested 4194304, got 225280 (tr-udp.c:78)
UDP Please add the line "net.core.rmem_max = 4194304" to /etc/sysctl.conf (tr-udp.c:83)
UDP Failed to set send buffer: requested 1048576, got 225280 (tr-udp.c:89)

(#3666) Krumple válasza FNZ (#3665) üzenetére

Krumple
(lelkes újonc)

Ezekről az előző oldalon már volt szó. Itt találod a leírást.

(#3667) FNZ válasza Krumple (#3666) üzenetére

FNZ
(fanatikus tag)

köszi
igen megtaláltam, bocsi hogy nem írtam csak más dolgom is volt közben

[ Szerkesztve ]

(#3668) FNZ válasza Krumple (#3666) üzenetére

FNZ
(fanatikus tag)

köszi, a fenti üzenetek megszűntek, most már csak letölteni nem akar a kicsikém (nem tud csatlakozni a tracker-hez)

a routeren engedélyeztem a portot (tcp, udp), de hiába állítom be a trans guiban, szerinte nem nyitott

(#3669) Lythium

Lythium
(újonc)

Sziasztok!

Velemenyetek szeretnem kikérni. Dlink Nashoz akarok medialejatszot, es a következő ket modell között nem tudok donteni.
Lg bp440 blu -ray lejátszó, vagy WD tv live. Tapasztalat valakinek?

(#3670) Kulbi válasza agyhalal (#3661) üzenetére

Kulbi
(tag)

A köpenyt kicsit vissza lehet húzni, nem kell levágni. Elég, ha a nyíláson felül megnyomod egy kis csavarhúzóval és meglököd kifelé. Könnyen kijönnek, ilyen rugós megoldás, maga a kontakt.

[ Szerkesztve ]

(#3671) agyhalal válasza Kulbi (#3670) üzenetére

agyhalal
(tag)

Köszönöm, már kész is vagyok vele. Hihetetlen, hogy mennyire halk az új ventilátor a gyárihoz képest :)

(#3672) FNZ válasza FNZ (#3668) üzenetére

FNZ
(fanatikus tag)

úgy néz ki, hogy most már müxik a dolog

(#3673) aldebaran

aldebaran
(senior tag)
LOGOUT blog

Az mitől lehet, hogy a volume_1-re megvan az ftp hozzáférése a user-nek, meg a user-hez van hozzárendelve ftp jog, hogy olvassa a volume_1-et, de mégis az ftp-n csak és kizárólag az usb-n csatlakoztatott hdd 2 partícióját látom? :F

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#3674) biker válasza aldebaran (#3673) üzenetére

biker
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem vagyok otthon a nas kozeleben, de emlekeim szerint a network sharehez is hozza kell adni

Telekom-adó mentesen keress Skype-on vagy Viber-en! --- www.e-szakuzlet.hu | www.gerisoft.hu | www.szeged-klima.hu

(#3675) @ndante válasza FNZ (#3660) üzenetére

@ndante
(újonc)

Szia!

Hogy jutottál tovább a

can't load library 'libevent-2.0.so.5'

problémáról?

Köszönöm!

(#3676) bandaMDD válasza Krumple (#3659) üzenetére

bandaMDD
(újonc)

Hi!
Azért gondolom, hogy a miniDLNA a bűnös, mert ha elindítjuk, akkor szinte egyből elérhetetlen lesz a felmountolt meghajtó, nem megy a MyFiles, nem látja a tv a nason levő, megosztott fájlokat.
Ha nem fut a miniDLNA, akkor minden OK, csak nem jön át a felirat a filmekkel :(.

(#3677) akoshhh

akoshhh
(újonc)

Sziasztok !

Valaki tudna segíteni,mielőtt feldarabolom ezt a frissen vásárolt DNS320-at ? :)
Életemben most először van ilyennel dolgom,tehát kezdő vagyok,tiszta sor hogy nem megy semmi. De hogy a fenébe tudok pl iPhonon megnézni valamit ami a NAS-on van,ha még egy alap regisztrációt sem tudok csinálni. Tehát a telóra telepitett myDlink program kér felh.nevet jelszót,de pár órás keresgélés után sem jutottam előrébb a feladathoz. Ennyire hülye vagyok ?

(#3678) biker válasza akoshhh (#3677) üzenetére

biker
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ha a kerdesedre igen a valasz, az baj?
Mydlink weboldalon kell regisztralni, a setup wizard vegen ide iranyit, az ott letrehozott user/pass segit belepni
Es mar mukodik is

Telekom-adó mentesen keress Skype-on vagy Viber-en! --- www.e-szakuzlet.hu | www.gerisoft.hu | www.szeged-klima.hu

(#3679) akoshhh válasza biker (#3678) üzenetére

akoshhh
(újonc)

Köszi a választ :) a hülyeségemet nem vonom kétségbe , de a setup wizard nem irányított sehova a formázás után . További keresgélés után arra a következtetésre jutottam hogy inkább típust váltok . Valahol azt olvastam hogy csak az L-es verzió tudja a z okostelefonos dolgokat , és így megerősítette az amúgy is kezdődő ellenszenvemet ez a termék iránt :)

(#3680) Siver válasza akoshhh (#3679) üzenetére

Siver
(újonc)

Üdv, Ma vettem egy Ilyen (D-link 320) nas készüléket.
Minden jól ment Transmissiont telepítgettem ...Kiléptem putty ból megnézni h működik -e...
nem működött... mondom jólvan majd holnap ...
Beírom az ip-t 192.168.0.201 jelentkeznék be admin-adminnal -> és nem enged "You entered an incorrect login name or password.Please try again." üzenetet kapom.

Próbáltam resetelni (20 másodperc reset gomb ) nem javult meg nem enged be admin adminnal ?!!

Mit tudok kezdeni az én kis picikémmel ?! :(( :W

(#3681) Siver válasza Siver (#3680) üzenetére

Siver
(újonc)

Megoldottam :) Szétszedtem a kis NASt atomjaira kivettem az alaplapi akkumulátort is ... utána összeraktam és jó is lett :) :C

(#3682) biker válasza akoshhh (#3679) üzenetére

biker
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Bocs, beneztem! Igen, 320L kell neked! Nekem is az van

(#3683) akoshhh válasza biker (#3682) üzenetére

akoshhh
(újonc)

Nahh , visszavittem szépen az üzletbe és megrendeltem helyette egy synology-t. Megpróbálom túltenni magam a lelki károsodáson :) . Köszi a helpet :)

(#3684) fkenny

fkenny
(senior tag)
LOGOUT blog

Volna kis problémám, tuti valami apróság de most tuti nem jutna eszembe.

Ez alapján szeretnék csomagkezelőt feltenni, de a képen látható hiba jön elő.

wget http://wolf-u.li/u/441 -O /ffp/bin/uwsiteloader.sh
chmod a+x /ffp/bin/uwsiteloader.sh
uwsiteloader.sh

Segítségetek köszönöm!

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#3685) Bitboy51

Bitboy51
(újonc)

Hali.

Erre a hibára mi a megoldás ? :W

/ffp/bin/transmission-daemon: can't load library 'libevent-2.0.so.5'

Köszi.

(#3686) Bitboy51

Bitboy51
(újonc)

Hali.

Erre a hibára mi a megoldás ? :W

/ffp/bin/transmission-daemon: can't load library 'libevent-2.0.so.5'

Csak a Transmission-2.83-arm-1 verziónál van ez a hiba !

Köszi.

(#3687) gabika1969 válasza Bitboy51 (#3686) üzenetére

gabika1969
(tag)

Töltsd le innen [link] a libevent-2.0.10-1.tgz csomagot és tedd fel. Ez hiányzik!!

Üdv mindenkinek

(#3688) Bitboy51 válasza gabika1969 (#3687) üzenetére

Bitboy51
(újonc)

@gabika1969
Köszi, de a 07-hez nem jó a *.tgz csomag, *.txz fogad el !

[ Szerkesztve ]

(#3689) Gez02

Gez02
(újonc)

sziasztok!

az a gondom, hogy garanciában cserélték a NAS-om,
két 2TB-os HDD volt benne tükörben,
hogyan tudom beüzemelni az új eszközt, úgy hogy az adataim megmaradjanak?
ha jól emlékszem a raid beállítás után formázott, ez most katasztrófa lenne

(#3690) Gez02 válasza Gez02 (#3689) üzenetére

Gez02
(újonc)

megoldódott :)

(#3691) Zax1231

Zax1231
(újonc)

Van egy kis gondolom. A P2P alkalmazás csak az első oldalon lévő torrentekkel foglalkozik. A második 10-el semmi nem történik. Hiába rakom át őket a sor elejére, akkor sem. Tapasztalt valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#3692) gabika1969 válasza Zax1231 (#3691) üzenetére

gabika1969
(tag)

Ha jól emlékszem, a gyári torrent kliens csak 10 db-t tud kezelni, próbáld ki: törölj a már lejött tízből (ami ugye seed-ben maradt vagy töltődik) és elindul-e valamelyik, a többi tízből??
Jelezz vissza, érdekelne engem is.
Szerintem a Transmission mindenképpen jobb a gyárinál.

Üdv mindenkinek

(#3693) Zax1231 válasza gabika1969 (#3692) üzenetére

Zax1231
(újonc)

Hello, igen ezt tapasztalom én is, hogy csak tízet kezel. Ha törlöm a letöltötteket, akkor elindul a maradék. Akkor ezek szerint ez gyárilag ilyen béna :( Tudtok javasolni vmi megoldást? Mi az Transmission?

[ Szerkesztve ]

(#3694) enginev3.0

enginev3.0
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Sziasztok

320 vagy 320L mennyire bírja jól a torrentezést TM mellett? Ki hány torrentet futtatott már eddig benne?

HTC , AMD , és Logitech FAN!!! Zseni, milliárdos, Play-Boy, és emberbarát II A búcsúzás fájdalmánál, mindig erősebb legyen, a viszontlátás öröme II HTC One with HTC Sense 6

(#3695) Kulbi válasza enginev3.0 (#3694) üzenetére

Kulbi
(tag)

Nekem 320l van és transmission fut állandóan olyan 200 torrent kb. Ha 300 felé közelít és még twonky is fut akkor én érzek lassulást.
Igyekszem 200 körül tartani. Nekem más nem fut, média lejátszót simán használok mellette, nem dlna hanem sima samba megosztással.

[ Szerkesztve ]

(#3696) enginev3.0 válasza Kulbi (#3695) üzenetére

enginev3.0
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Megrendeltem az L-t :)
Van magyar leírás TM -hez?

HTC , AMD , és Logitech FAN!!! Zseni, milliárdos, Play-Boy, és emberbarát II A búcsúzás fájdalmánál, mindig erősebb legyen, a viszontlátás öröme II HTC One with HTC Sense 6

(#3697) Piedon válasza Bitboy51 (#3686) üzenetére

Piedon
(kvázi-tag)

Innen le tudod tölteni a csomagot, remélhetőleg jó lesz hozzá.

(#3698) Nems

Nems
(tag)

sziasztok egy kis segítség kellene. vettem otthonra egy DCS-522L kamerát, amit diret azért vettem, hogy a kertet az irodából is tudjam nézni, pontosabban a kutyámat. Amikor csatlakozni szeretnék a telefonnal, állandóan azt írja ki, hogy hiba 0.70_0_2_6_7c Nem sikerült kapcsolódni az eszközhöz. Ezen kívől még van egy kamera DCS-930L csak az nem mozgatható. Atelek végében van Wifis és béármikor csatlakozik, ez a szutyok mozgatható nem nem hajlandó a Wifitől 10méterre. Van valami tippetek, hogy mit tehetnék?

Köszi: Sopi

a lelkes amatőr

(#3699) Kulbi

Kulbi
(tag)

Sziasztok,

Tud vki ajánlani egy média szervert ami rendelkezik webes felülettel és integrált lejátszóval, amit kívülről is elérek és támogatja a flac formátumot is? Fontos lenne, hogy kívülről is elérjem, igazából a zenéimet szeretném hallgatni. A Twonky megy, de abban nincs lejátszó, a playlistet meg nem tudom letölteni és lejátszani a munkahelyről.

Köszönöm.

(#3700) enginev3.0

enginev3.0
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Megvan a 320L, fent van a transmission is, nem volt egyszerű de 3 óra szenvedés után most már tölt
Mekkora cache-t adtatok neki?

(#3701) h1ght3chzor válasza enginev3.0 (#3700) üzenetére

h1ght3chzor
(senior tag)

Mi alapján telepítetted?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#3702) enginev3.0 válasza h1ght3chzor (#3701) üzenetére

enginev3.0
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Kaptam egy leírást
Viszont elkezdek valamit letölteni, és megfagy a transmission :(((

(#3703) h1ght3chzor válasza enginev3.0 (#3702) üzenetére

h1ght3chzor
(senior tag)

El tudnád küldeni? Akár privát is jöhet. :R

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#3704) enginev3.0 válasza h1ght3chzor (#3703) üzenetére

enginev3.0
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Őt kérd meg, az övé [link]

(#3705) Kulbi válasza enginev3.0 (#3702) üzenetére

Kulbi
(tag)

Nézted a log fájlt?
A leírásban szerepel, hogy jogosultság probléma okozhat ilyet. Nem fér hozzá ahova mentenie kellene pl.

(#3706) enginev3.0 válasza Kulbi (#3705) üzenetére

enginev3.0
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Telnetbe ezeket beírva

rm /dev/random
rm /dev/urandom
mknod -m 666 /dev/random c 1 8
mknod -m 666 /dev/urandom c 1 9

Már jó, én az sh fájlba írtam, úgy hiába

Settings fájlodat el tudod küldeni? Csak hogy nagyjából lássam, mennyivel másabb

Zavaró hogy 6mb/s fölött már itt sem tudja folyamatosan tölteni a torrentet lefelé, hanem ugrál a sebesség össze vissza, és akadozik a gui

[ Szerkesztve ]

(#3707) Kulbi válasza enginev3.0 (#3706) üzenetére

Kulbi
(tag)

Szia,

Nekem a transmission fájlba írva megy, az elejére írtad? A start előtt?

Az jó kis sebesség, nekem nincs annyi, 2,5-3, de nem ingadozik. A le és feltöltés (1 mb/s) folyamatos és stabil.

(#3708) enginev3.0 válasza Kulbi (#3707) üzenetére

enginev3.0
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Nekem max 6-7mb/s lenne. De olyankor már csak azt látom hogy tölt tölt a kis karika fent, majd hirtelen kimutat 2-3mb/s-kel kevesebbet, aztán megint ingadozik, felmegy 6mb/s re és jön ugyan az, torrentnel meg azt írja néha hogy átlag letoltesi sebesség 9-10mb/s
Feltoltesnel nincs gond, az csak 3mb/s a max

(#3709) krealon válasza enginev3.0 (#3706) üzenetére

krealon
(Szakértő)
LOGOUT blog

"Zavaró hogy 6mb/s fölött már itt sem tudja folyamatosan tölteni a torrentet lefelé, hanem ugrál a sebesség össze vissza, és akadozik a gui"

En azon csodalkozom, hogy egy 1GHz-es processzort es 256MB RAM-ot hasznalo geptol elvarod, hogy a winchester I/O (veletlen hozzaferes) korlatjat ellensujozza.

Egy PC, a maga minimum 1GB memoriajabol, konnyen dedikal par szaz megabyte-ot puffer cellal, viszont a NAS-nak operacios rendszerrel, transmissionnal (, sok mas frinc-franccal) es gyorsitorral egyutt kell elfernie 256MB-ban.

(#3710) baandii

baandii
(fanatikus tag)

hellosztok!

lehet nagyon láma lesz a kérdés bocs előre is de most ismerkedem a témával...szóval ha veszek egy ilyen kütyüt és rádugom a média lejátszómra (mede8er 600) usb-n keresztül a média lejátszó látni fogja a nas-ban lévő hdd-k tartalmát??

a válaszolónak előre is köszönet!

[ Szerkesztve ]

D r o p b o x ---> http://db.tt/8tx4MCZf

(#3711) enginev3.0 válasza baandii (#3710) üzenetére

enginev3.0
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Medialejátszóban nincs wifi vagy net elérés?
Ha van akkor rá sem kell dugnod

(#3712) krealon válasza baandii (#3710) üzenetére

krealon
(Szakértő)
LOGOUT blog

Mindket ezkozt a halozatra kell csatlakoztatni es ugy kepesek egyuttmukodni.

A NAS-okra USB-n csak adattarolokat tudsz csatlakoztatni (pendrive, winchester).

(#3713) baandii válasza enginev3.0 (#3711) üzenetére

baandii
(fanatikus tag)

wifi nincs, de van rajta egy lan bemenet...

(#3714) baandii válasza krealon (#3712) üzenetére

baandii
(fanatikus tag)

értem, de wifi hiányában nem szívesen kábelezném be az egész lakást, meg nagyon nem tudnám megoldani a dolgot...

"A NAS-okra USB-n csak adattarolokat tudsz csatlakoztatni (pendrive, winchester)" - így már értem, akkor nem jó amit akarta, köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.