Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jeanneau

    csendes tag

    válasz Jeanneau #1209 üzenetére

    Nos úgy tűnik minden rendben. (for the moment)
    Elég sokáig szüttyögött, mert éjfélkor még mindig tanulmányozta az adatokat. Talán tetszett neki egy-két film és végignézte őket, de reggel hatkor már békésen aludt. Persze felkeltettem és belenéztem a lelkébe a Dune segítségével és láss csodát, minden fájl látható volt. Nem kis időt szánt erre a mintegy nyolcszáz gigás feladatra, gályázhat majd rendesen, ha tele pakolom a a két terrát és még egy másikat is beletolok, de ha neki ez a perverziója, hát...
    Úgy döntöttem kap még esélyt az életre, így egyelőre távol tartom őt a szabadesésben elérhető maximális gyorsulás élményétől.

    Köszi Mindenkinek Aki gondolkodott a megoldáson, DM-Fan külön +1 like. :)

    Ui: ha Valakit érdekelne, nálam a hűtés imigyen vón. Szétszed, pici "légkavaró" (inkább zajkeltő) kivesz (gari miatt gondosan eltesz), egy régi bontott LC Power proci hűtő venti része rádug, összeszerel tető nélkül, tető paleolit módon történő le utánzása egy kartonlapból, kartonlapba kör vágása ollóval, kartonlap házasítása a ventivel, KartonVenti felerősítése a nas tetejére befőttes gumi (NASA Technology) hozzáadásával. Tíz perc. Nincs fúrás, fűrész, forró ólom, ilyenek. Bármikor reversible for Gari. Csendes, hűvös, amolyan enbiés ... I love this game...

    dihidrogénmonoxid

Új hozzászólás Aktív témák