Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz killerjohn #43928 üzenetére

    A starcraft nagyban eltér. Meg ott mindig lesz olyan hely ahol bárki jót harcolhat. A bronzban szép az élet. 6-8 percig csak építkezni minden harci egység nélkül, meg SVC rush. Hm Fincsi :DD

    A diablo az más. Ne nézd a para 100-as karaktereket. Ez teljesen félrevisz. A játékosok többsége telibe leszarja az egészet. HA nem is lenne így, akkor is sok idő kell az eléréséhez és ha csak belekóstolgatsz más kasztokba is, vagy nem egy kasztal játszol kizárólag, netán soloban nyomulsz, akkor aktív kockulás mellett is a büdöséletbe nem lesz meg. nekem is egy darab 100-asom van, pedig elég aktív vagyok (mondjuk az xp hidegen hagy, így nem gyúrtam rá csak játszottam ls itemet keresgéltem. Kapálóztam erősen a para100 ellen,d e végül csakazértis meglett).

    No, térjünk vissza a kiegre!
    A helyzet az, hogy nem tudom mit csináltál, de ha 6-7 óra alatt vagy 66-os, akkor a 60-as karakterek egyikét vitted tovább. Aki 2-3-szor végigjátszotta már a játékot, az némi alaptudást felszed mire felér 60-ra. Hellen már akár védelme és élettöltése is lehet. Infernon meg még alaposabb mindenki aki eljutott odáig. A néha-néha fél óra az semmi. Az még arra se elég, hogy ráérezz bármire is. Ha valamit módosítasz talán elkezded jól használni már, de ha nem egyszerű, akkor elkönyveled szarnak és továbblépsz (vagyis vissza a korábbi elvetélt de begyakorlott ötlethez). Ennyi játékkal sehol se vagy. Ez kb annyi, mintha starcraftban nem tudnád se azt, hogy milyen egységek vannak adott fajnál, se az mit lehet építeni, se azt, hogy milyen a map. Mindezt mondjuk 100 vagy 500 játék után. Picit irreális. Csakúgy mint a normál szint fogós rész diablóban állítás és a 30-30 perces játék amikor mindenre figyelsz csak a játékra nem, mer' fejlesztő vagy :DDD

    Más: 11 körül PTR-en volt összesen 66 public game. Eléggé alábbhagyott a lelkesedés. :Y
    edit: most már van 75. Alakul...

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák