Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schwartz

    addikt

    válasz mikromanus #39843 üzenetére

    Ez így szar.
    Másrészt ott van az a része is a játéknak, hogy az nem szórakoztató játék ahol 1 ember játszik (szórakozik) a többi meg csak támogatja (nézi).

    Nezd mar meg a srac profiljat. Van egy Para98-as barbarja unbuff 135k DPS-el de MP8-an szenved vele. A kraftolt itemeken kivul a WD geart teljes egeszeben tolem kapta (szemelyes ismerosom) mert meg ezt a gyenge felszerelest sem tudta kifarmolni/megvenni. (a legdragabb a Homunculus 90M es a Mara volt (3Euro), a tobbi filleres tetel) Szerinted neki nem szorakozas velem jonni MP10-en? Egy hasonlo gear support monkra szinten kihozhato egy DPS felszereles toredekebol es partyban ugyanolyan hatekony lehet vele. Mikor eloszor osszeraktam azt a WD-t mindenki rohogott, publicbol folyton kidobtak pedig csak akkor maradtam ha volt mas WD is Gruesome Fiest-el. Most meg minket inviteolnak egyvegbe... Ertem en, hogy ez igy szar de legalabb valamennyire eredeti a majmolt, masolt vagy eletkeptelen buildekhez kepest. Es miert ne lenne elvezetes jatszani vele? Nem csak nezed, hogy aprit a masik hanem helyezkedsz, buffolsz amikor kell, elkapod Hex-el a mobot amikor kell es orulsz annak, hogy haladtok mint kes a vajban. Jah, hogy igy nincs nagy e-penised a karakterlapon? Nem gond, mert van a gatyaban... :D

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

Új hozzászólás Aktív témák