Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Ha ma már beteg vagyok gondoltam megveszem battleneten és nekiállok, erre látom hogy 60 euró. Azért ez totálisan vicc már amit úgy általánosságban az elektronikus kiadásokkal művelnek, így veszi meg a franc. Nagyon off, de a jövő felhő megoldásaitól is pontosan ezért tartok, többet szednek be mint a hagyományos úton.

    Az aukciós ház is kicsit vicces, van olyan játék ahol a valódi pénzes gazdaságot elsőre megoldották..... 10 évvel ezelőtt, akkoriban tökmag gárdával. A kódos kulcstartót is lenyúlták onnan látom, érdekes nézni ahogy a Blizzard másol mást(entropia universe), persze azt is drágábban adják.

    Én most hagyom egy ideig, megvárom a próbaverziót majd utána eldől hogy maga a játék szenvedett-e csorbát vagy csak a hozzáállás a fogyasztók felé.

  • Peat;)

    veterán

    válasz dilipok #22271 üzenetére

    A Blizzardnak 0 beleszólása lenne ha digitálisan drágábban árusítanák? Nem hiszem. Nem képviseltek téged, engem, minket, mert így volt kényelmesebb és úgyis eladják. A mai világban az is nagyon valószínű hogy totálisan véletlen az hogy pont elfogyott nagyon sok helyen a fizikai kiadás és csak a digitális maradt, persze a haszonkulcs "bizonyára ugyanannyi" mindkettőn....? :U

    A másik játékot írtam, tíz éve még project entropia volt, pár éve kapott új nevet entropia universe címmel. USA dollár alapú volt mindig MINDEN benne, nem csak az aukciós ház, annál picit összetettebb "játék". Meg írom: a műanyag kulcstartó(itt kulcstartó+egy chipes kártya dobja ki a kódot) ami itt hever előttem 10 dollár volt, igaz 2002 környékén ingyen postával, de asszem még most is ennyibe kerül.

  • Peat;)

    veterán

    válasz V.Stryker #22279 üzenetére

    Mi köze a forintnak ahhoz, hogy digitálisan egy termék drágább mint hagyományos kiszerelésben? Németeknél 49 euró a hagyományos, digitálisan 60. Miért kell nekem esni ha tök nyilvánvaló dolgot írok le?! Meg hogy jön ide a külföldi kereset most? Sehogy, tudom mi van a forinttal nagyon is, de ennek most ehhez semmi köze. Ha 18 lenne a hagyományos mindenhol akkor egy szavam nem lenne, de így ad oda a franc pluszprofitot nekik. Abban igazad van hogy ez is olyan stílusú lenyúlás amit itthon megy sok éve/ciklus óta. De ettől én még nem szokom meg.

  • Peat;)

    veterán

    válasz dilipok #22282 üzenetére

    Nem volt benne sok scam mert minden le van követve, tárolva mint egy banknál. Én is tettem be egy kis pénzt, majd vettem ki többet. Sokáig biztonsági kártyám sem volt. Én itt lezárom, tanulmányi és munkasorsomnak köszönhetően nem vagyok hülye a háttérdolgokhoz, de ők mégis annak néznek, engem csak ez zavar. Nem értem ezzel hol a gond őszintén szólva.

    Játékban meg ott jelent meg a kódos kulcstartó (sry :) ) először, a pénz is, így már túlontúl nyilvánvaló a dolog. Ezzel nem lenne baj, én jó dolognak tartom, csak azért írtam úgy ahogy mert már előre kiakaszottak a 60 eurójukkal. Azt sem tudom hogyan fog működni d3-ban, mekkora lesz a jutalék ha eladsz valamit (PE/EU-t pl egyik ok amiért abbahagytam a magas jutaléklenyúlások), az már érződik hogy nem pénzkereseti lehetőséget akarnak megteremteni vele.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Ghoosty #22292 üzenetére

    Nem lenne időm ilyen pénzkereseti lehetőségre, a 15% mondjuk meglepett, másik játék az aukciós eladások után vonja a jutalékot(1-2%), depo az ingyenes persze, withdrawnál sem rémlik semmi különös, egy minimális költséget vesznek le. Persze egy az egyben nem fair az összehasonlítás, ott minden játékelem a pénzre épül így elosztják a terhet a különböző játékelemekre.

    A digitális terjesztésnél meg leírtad az amit én: a digitálisan most nagyobb a haszonkulcs mint a legtöbb bolti példányon és engem ez biza zavar. Mivel a két termék nem ugyanaz, ezért nem látnám akadályát ha nem ugyanakkora ajánlott árat szabtak volna meg. De ők úgy gondolták jól van ez így, vannak akik szerint egy kód = egy nyomtatott borító doboz + dvd. Nekem nem, ezért is írtam általánosságban az első hsz-t mert sok helyen ez megy és mindegyik unszimpatikus egytől egyig.

  • Peat;)

    veterán

    válasz dilipok #22296 üzenetére

    A hazai extraprofit értelmezés közvetve negatívan kihatott rám és erősen ki is fog (meg kicsit mindenkire, meg majd is), itt nem erről van szó. A nyugati "extrapofit" értelmezés meg teljesen más történet. Lehet Marshall keresztes alapelméletekkel jönni, nekem is megvan a papírkám róla, de az úgy önmagában még nem sok. Nyílván egy luxustermékről van szó, az veszi meg aki akarja én csak finoman :DDD közöltem milyen formában tartok rá igényt a jelenlegi lehetőségeket nézve.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Ghoosty #22319 üzenetére

    "Mivel a két termék nem ugyanaz, ezért nem látnám akadályát ha nem ugyanakkora ajánlott árat szabtak volna meg. De ők úgy gondolták jól van ez így, vannak akik szerint egy kód = egy nyomtatott borító doboz + dvd." Te ugyanazt a joghurtot vetted meg. Itt nem ugyanaz a kettő a vásárlók meghatározó részének. Ha ugyanaz lenne akkor hülye lenne kiskerpartnerekre, logisztikára, legyártási rendelésekre figyelni a kiadó, szimplán csak elektronikusan árusítaná, mivel azon még azonos ár esetén is nagyobb a haszonrés, igaz nem ismerem egy online árusítás hátterét de erősen ez a tippem.

    Egy szóval nem bántottam egyik boltot sem hogy 576-ban ennyi, sufniboltban meg annyi ugyanazon termék. Megveszem ahol nekem olcsóbb. Na most aki venni akar az a kevesebbet/más terméket veheti meg drágábban, mert a kiskeres csomagok pont elfogytak nézzenek oda, milyen véletlen. Az hogy nekem ez nem tetszik az meg közfelháborodást vált ki lassan és én nem értem. Hát akkor nem értem.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    Benéztem véleményt olvasni, érdemes volt, így még jó ideig nem veszem meg, gondolom a próbaverzió is csúszni fog a gondok miatt.

    Egyébként software fronton már fel lehetne állítani egy nemzetközi fogyasztóvédelmet, hiszen nem ez az első és nem is az utolsó ahol a vásárlókat átverték. Ennyi év, bétateszt után ilyen hiba nem megengedhető, vagy inkább feltűnő hogy ez következmények nélküli lesz, mert pechjükre ugyanezen cég másik része nem kevés tapasztalatot szerzett meg a WoW játékkal, így nagyon hülyén hat bármiféle magyarázkodás. Inkább nem is teszik.

  • Peat;)

    veterán

    Van regisztrációm battleneten (dio2 :) ), szerettem volna letölteni a diablo3 kliensét, de egyszerűen nem találtam meg ennek a lehetőségét. Ez csak a vásárlás utáni játékkulcs regisztrációjával válik elérhetővé, illetve majd a public demoval? Köszi

  • Peat;)

    veterán

    válasz kovsol #29309 üzenetére

    + Paypalhoz még kártya sem kell ha jól emlékszem. Én pl legutóbb a nélkül használtam (ráutaltam a paypal számlára) mert lejárt a kártyám és nem akartam az újat beregisztrálni.

  • Peat;)

    veterán

    Nem tudom megy-e a starter edition már, de sajnos a szerdán vásárolt dobozos játékban már nem volt kód. :((

    A játék közbeni spam üzeneteket szerintem simán azért is kapjátok mert az első hozzászólásban ott a battletag névsor.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz #56230144 #30085 üzenetére

    Már a starteres kódot is kispórolják a dobozból...sajnos nem valószínű hogy lesz még valahol.

    A Diablo2 szerintem mint játék jobban egyben volt, a Diablo3 még félkész, technikailag és játékmenetben is vannak hibák benne. E mellett lassan végigjátszom és őszintém megmondom: csak a nehézség növekedése önmagában nem sok pluszt ad ahhoz, hogy végigjátsszam még egyszer aztán még egyszer majd megint még egyszer. Jó játék, de ha nem a Blizzard lenne a fejlesztő neve akkor szerintem 70-80% körüli értékelést ha kapna átlagban.

    Komornak ez is komor. De aki szereti a komorságot annak a Dark Soulst ajánlom, mert hangulatban, játékélményben, valódi kihívásban(neked kell tanulni nem a karakternek), történetben, mindenben oda vissza agyon alázza a Diablo 3-at. Nézd a hátam mászkajáték, de hangulati jegyekben sok az átfedés (mint fallout 2 és 3) és ott tényleg elhiszed hogy valamiben benne vagy. A diablo egy kategóriával lejjebb van mellette, aki mindkettőt végigjátszotta az szerintem egy véleményen van velem. Azért reklámozom annyira mert pc-re is lesz majd, konzolon tavaly jelent meg. Aki pl szereti a dio3-at az azért meg fog őrülni jó értelemben, nagyon ajánlom.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    A secret pályáról kérdeznék, minden nehézségi szinten elérhető vagy csak egyszer lehet odalátogatni? Ha csak egyszer akkor érdemes infernora hagyni? Kösz

  • Peat;)

    veterán

    Az azonos karakterek alapskilljei (pl strength, vitaltiy) között van különbség? Tehát ha adott két lvl 50-es barbár akkor a csupasz karaktereken van különbség a skillek eloszlásában, vagy tök ugyanaz? Ha van különbség akkor gondolom a tárgyhasználat adná, tehát egy 2. karaktert(első farmolja az itemeket) sokkal tudatosabban lehet felépíteni.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    Kb 15-ször voltam a gemstoneért (mármint a jó barlangban 15x, tehát kb 30 betöltés). Nem jött össze, van valami trükkje?

    A hozzászólásokat olvasva egyébként azt látom hogy sokakban kezd kialakulni, hogy egy ez B kategóriás játéknak felelne meg, csak a magas kicseszés faktor + AH az ami miatt addiktív pár hét erejéig. Ráadásul megvannak a mikro tranzakciós rendszer elemei csak ügyesen bújtatva, érdeles hogy ennyire sikeres mégis. Pl én is megvettem és őszintén szólva nem vágom miért. :DDD

  • Peat;)

    veterán

    válasz Cyberbeni #32284 üzenetére

    Én csak azt mondom hogy D2 óta annyi idő telt el hogy az én szememben ez egy B kategóriás játék ami csak egy kicsivel jobb a kétirányú aukciósház miatt. Elég sok játék megjelent közben kiváló storyval vagy épp szintén real cash economyval, így igazából újat nem hozott. De megvettem és játszogatok vele, de ha igazi dark storys szerepjátékra vágyom akkor asszem maradok Dark Soulsnál :). AH-zni még nem AH-ztam, de nem is fogok, mivel van munkám és életem az nem fér bele mellette. Viszont nyilván érdekes és jó lehetőség azoknak akiknek van ideje rá és más játékban még nem találkoztak ezzel. Amit én ismerek ott pl nehezebb a pénzkeresést elkezdeni mint D3-ban, de szerintem itt is nehezedni fog idővel. Most még rengeteg a játékos akiknek nincsenek jó cuccaik, de idővel telítődik a piac és nem lesz kereslet, most érdemes nyomni aki akarja. Ezt maximálisan elismerem.

  • Peat;)

    veterán

    válasz rol33 #32292 üzenetére

    Lehet a patch miatt változott valami? Mindegy megyek tovább a storyban, majd később próbálkozom. Csak normálon is kihagytam mert ott nem volt kedvem ezzel vesződni, nightmaren gondoltam megcsinálom vasárnap délután, hát nem. :)

  • Peat;)

    veterán

    válasz WayneGace #32943 üzenetére

    Én egyszerűen nem értem a blizzardot. Az entropia universe szintén valódi pénzes, usd dollár alapú játék, blizzard mellett elbújhat méretben.Ha ott ilyen történt akkor egyszerűen minden mentve van a szerveren, visszakeresik, chat látják hogy nem fizetett, bumm bann, tárgy vissza eladónak. Pedig ott is van aukció(és mennyivel jobb) jó kis jutalékkal,tehát mondhatnák azt hogy miért nem azt használtad. No comment. Blizzard egy jó lenyúlós banda lett ahol a minőség is zuhan, ha már bevezették ezt a pénzes dolgot ami vonzza a csalókat legalább másolták volna le egy sok éve jól működő rendszer alapjait.

  • Peat;)

    veterán

    A machines of war-os küldetésnél (ahol a gemstone-os barlang is van) van jobb hely arany farmolásra? Kifejezetten arany érdekel, nem tárgydobálós hely.

    Illetve arany szedő gearnél van valami trükk? A helmetbe lehet rakni gemet ami megdobja az értéket, de a többi armornál csak ilyen 13-14%-os értékűeket találtam. Ugyanakkor van aki 200% feletti geart rak össze, de az nekem nem jön ki ezekkel.

    NxAlex: sajnos már nincs guest pass a mostani dobozokban...

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz Ren Hoek #33026 üzenetére

    Nagyon sokan játsszák azt is. Illetve ott muszáj volt kialakítani egy biztos rendszert, mivel pl ingatlant is lehetett venni, vagy területjogot ami után kapta a hasznot az illetékes. Ezek sok milliós összegek forintban. Az én puskám önmagában ért kb 200 ezer forintot pl. Tehát meg lehet csinálni biztonságosra mindent, csak akarni kell. Ha meg már valaki megcsinált előttük akkor tessék tanulni tőlük, ne félig meddig bugosan összedobni valamit.

  • Peat;)

    veterán

    Megvan a level 60(hell act3, kezdeni érezni hogy nő a dögök hpja és sebzése), AH meg behalva. Én sem vágom most mennyi pénzem van/mik mentek el..

  • Peat;)

    veterán

    Inferno Act2 megakasztott, illetve rohangálnom kell hogy lassan haladjak valamennyire, barbárral ez nem akkra poén. De mivel már elértem 60-ast a battletagom: SzPeat#2491

    ACT I-ben most leöldöstem eliteket alapból 111%+ a valorok MF gear felszerelésben. Az égvilágon semmi érdemleges nem esett, ennyi idő és minimum 40 rare item között azért illene befigyelni 1-2 100 ezret meghaladó értékű trágynak. A gold inflációt is csak ezzel tudná elkerülni a blizzard, ha megnövelné a drop rátát, most szerintem senkinek sem jó ami megy AH-n. Ha talál valaki egy jobb itemet hiába adja el drágán, ugyanúgy nem tud semmi venni belőle, teszem azt bemákolok egy egy millás cuccot és belegondolok akkor mivel vagyok előrébb? Semmivel.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz DjDanee87 #35864 üzenetére

    Aktívan használom az AH-t, amit kicsit is jobbnak érzékelek betolom. Ugyanakkor a linkelt két példád pl tényleg kirívó eset és valljuk be a másik egyén hülyesége hozta neked a profitot, ezek ennyiért nem szoktak elmenni.

    Az igazán jó item meg létező kategória, azzal hogy egyre több a lvl 60-as játékos és az alapból is hiánycuccok mennyisége nem változik akkor az még nagyobb inflációt okoz. De az egész játék hemzseg sajnos a meggondolatlanságtól, pl. a rare itemekért alapból jóval nagyobb értéket kéne adnia a kovácsnak, mint ahogy a gemeknél is ez a helyzet. Az egész játék olyan mintha kísérleti jelleggel elindult volna hogy majd menet közben beállítják. A beállítás elmaradt így viszont egyre nagyobb mértéket fognak ölteni a torz árak, csak egy szűk réteg lesz aki többnyire játékból és önerőből fog oda eljutni ahova te. A legtöbbje majd veszi a goldot(és valószínű ezen embereknek köszönheted a linkelt képen szereplő eladásokat). Észbe kaphatnának mert lassan egy micro tranzakciós rendszer jobban működne mint a mostani, úgy hogy az alapjátékár is csillagászati.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz DjDanee87 #35900 üzenetére

    "Nem is úgy tervezte a játékot a Blizz, hogy végigrohanjon rajta mindenki, aztán delete! És szerintem működőképes is a rendszer"

    Sajnos úgy tervezték hogy de, végigrohanjon rajta mindenki, az első végigjátszás nagyon rövid és semmi kihívást nem rejt. A második sem. A 3. az ami rendben van és normal nehézségi szintnek felel meg, de ott már betéve ismeri mindenki a storyt így azért unalmas. Az inferno igazi kihívás, csak mint írod kinek ennyi kinek annyi idő kell hozzá (legfőképpen szerencse+ monotonitás tűrés és nem a tudás, ügyesség függvénye). Nekem még ezzel sem lenne komolyabb bajom, ugyanakkor ha sok tíz óra farmolással is kalkulálnak a fejlesztők akkor ahhoz olyan játékelemeket és menetet kellett volna kialakítani hogy ne unjanak bele a játékosok, meg fél órára is megérje játszani. Ez nagyon nem jött össze. A játék ettől függetlenül nekem is sok élményt nyújtott, de technikailag is bugos, játékmenetben sem végiggondolt, nincs meg az állandó játékélmény szükséges keretrendszere és lassan fizetőssé válik. (az oly mindegy hogy kinek kell fizetni)

    Mindegy én azért biztos fogok játszogatni még, de asszem ha napi fél óra kikapcsolódás kell a WoT-t fogom preferálni, időm miatt úgysem fér bele kettő játék és az most per pillanat érdekesebb még ingyenes módban is.

  • Peat;)

    veterán

    válasz D1Rect #35940 üzenetére

    1. Nem a name value-ra gondoltam, hanem az aukció mai állására, úgy hogy nem 24/24-et ülök előtte egy hónapig. Engem nem érdekel mi volt pár hete, meg az sem hogy társaságok segítenek egymásnak.
    2. Nem tudom minek olyan állítást leírni, hogy ebben a játékban nincs helye a szerencsének, vagy valami elvonatkozásban értetted, mert ez így olyan mint ha én meg azt írnám hogy a piros lámpának semmi köze az átlagsebességhez Bp-n.
    3. Látom volt még egy hozzászólás, én azt írtam hogy tetszik az inferno kihívása. Khm. Én azt írtam hogy az sem gáz hogy sokat kell farmolni. Khm. Én azt írtam hogy maga a farmolás unalmas. (pl. ha már kötelező az online is miből állna 2 blizzardos alkalmazottnak hetente összedobni egy 3 szintes dungeont? 10 óra? ilyenekre gondolok amitől kicsit más)

    Be lehet szólni ám, csak ha reagálnak a barokkos túlzásaidra akkor az neked sem jó mert ha valaki elolvassa akkor nagyképűnek gondol, nekem meg írnom kell mert hülye vagyok és reagálok. :)

  • Peat;)

    veterán

    válasz D1Rect #35996 üzenetére

    Nyilván ez is idő és szerencse függő, belinkelem a képet én mire jutottam talán valamivel több is mint 500k arannyal: statok , kard ez pl gyenge, meg több strength kéne de nemtom hogy. Hp-ból nem akarok leadni mert így is van ami act2-őn ilyen resistek mellett pillanat alatt nullázni tudna ha nem futkosnék mint pók a falon. Majd böngészem AH-t és meglátjuk.

    Megy egy kis poén a chat ablakban, templar benyögése nagyon oda illik.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz oxox #37955 üzenetére

    Ha barbár a karakter akkor a speed szerintem. (frenzy miatt is meg ha van life on hit az miatt is)

  • Peat;)

    veterán

    Szerintem megpiszkálták a dob ratet. Inferno act1-el azért hagytam fel mert act2-őn jobb tárgyak estek, még alacsonyabb mf-el is. Most viszont megszakadt ez a sorozat és 200 körüli (5-ös valor) mf-el level 55-58-asok esnek :F Nem látok benne rációt ez mire jó.

  • Peat;)

    veterán

    válasz X Factor #40209 üzenetére

    Kösz de én a szememnek jobban hiszek. Sőt mi több olyan hogy random max a randinál van, egy emberek által leprogramozott kódban sosem lesz teljesen random semmi. Senki nem tudja hogy van beállíva, lehet az aukción most nagyon sok lvl 60 feletti tárgy van és ezt a statisztikát figyelembe veszi a drop rate kód. Ami ha jól tudom az ACT-ok között is változik értelemszerűen, akkor hogy a tökömbe lehetne random ha meg van szabva a kódnak mennyit dobjon.
    Azt meg kifejezetten nem értem hogyan jön ide a jó tárgy fogalma. Én annyit írtam hogy eddig (több hét) mindig nagy számban kaptam lvl 60 feletti itemeket, ez a jelenség élesen megszűnt úgy hogy nem változott a karakterem mf része. Tisztában vagyok hogy jó tárgy esélye minimális, de a lelkemnek akkor is jót tenne ha a sárga kacatok meghatározó része nem a csodás lvl55-58-as körből kerülne ki. Pont emiatt váltottam ACTI-ről ACT2-re mint írtam, mert annyira nagy differenciát tapasztaltam. Lehet visszanézek majd ACTI-re hátha felcserélték :)

    40215: A MF-nek nincs köze a tárgyak szintjéhez, de a számához igen. ACT2-őn ha esett már csak pár rare item már akkor is mindig volt közte lvl 61-62. Igazából nem értem hol nem érthetőek a gondolataim, persze attól függ ki hogyan áll a másik véleményéhez.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz persil #40238 üzenetére

    Én még mindig nem erről beszélek. Arról beszélek hogy az ACT 2-őn a 2x% lecsökkent az én estemben 1x %-ra. Az MF meg igen is meghatározza:

    Te
    "A magic find annak az esélyét növeli, hogy milyen miőség esik. Fehér-->kék-->sárga etc"

    Én:
    "ha a sárga kacatok meghatározó része nem a csodás lvl55-58-as körből kerülne ki"

    Na most ha az MF meghatározza és segít abban hogy nagyobb számú sárga cucc essen, akkor arra is hatással van hogy nem 5 hanem 10 sárga esik egységnyi idő alatt, amit ha megszorzol a beállított (egyesek szerint random ;] ) százalékos lvl60 értékkel akkor elég más eredményt kapsz. Srácok lehet meleg van, nem kötekedni akarok, meg annyira nem is hal bele senki ezekbe a dolgokba úgyhogy én itt be is fejeztem. Túlélem hogy egyértelműen megváltozott a játék képe, másokat ez most annyira nem hatott meg/nem érint, ez van.

    Aki mégis ACT2-őn faromolós napot szervezne mára az szerintem nézze az olimpiát/forma1-et. :)

  • Peat;)

    veterán

    válasz ttt1 #40254 üzenetére

    Szerintem aki akarta megértette mit értettem MF alatt és miért van hatása a LVL60-as sárga cuccokra. Több sárga lvl60+-os esik magas MF-el? Igen. Engem nem zavar ha cserébe kevesebb lesz a fehér lvl60+-os item. Közvetett összefüggés van az alacsonyabb szintű itemek "kárára". Lecsökkent nálam élesen a lvl60-as itemek aránya, ezen belül jól kiszagoltátok, illetve utaltam rá hogy sárga az amire én gondolok, a többi nem érdekel. Az hogy azonos MF mellett, ami igenis hatással van az általam vizsgált LVL60-asokra, csökkent az itemek száma az a "random" rate változását jelenti. Komolyan ennyire nem értitek a másodrendű összefüggéseket?

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz stevve #40268 üzenetére

    A te általad is linkelt cikkből:

    MF=0 : W=32.49%, M=57.67%, R=9.84%
    MF=270 : W=23.17%, M=40.83%, R=36.01%

    MF armorban mész akkor TÖBB vagy KEVESEBB lvl60-as sárga bizbaszod lesz?! Mivel TÖBB a sárga item így TÖBB lvl60-asod is lesz-> közvetett hatás(hányadszor is írom le?!), amiről pampogok.
    Ha 20% a lvl 60-asok (egyesek által "random" drop érték) aránya akkor szigorúan: 9.87%*20% versus 36,01%*20%. Több mint 3x különbség.

    Amire reagáltál hozzászólásban: "Közvetett összefüggés van az alacsonyabb szintű itemek "kárára"." A fenti két sorban látható hogy így van.

    De ahogy írják a többiek: én nem értem és itt lezárhatjuk. Szerencsére ez csak egy játék. A real világban szerencsémre még nem származott károm az ilyen bugyuta szellemi műveletlenségemből.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz ProEvoFan #45091 üzenetére

    Kvázi fizetőssé teszik a játékot, annak aki tovább szeretne fejlődni aukció útján. Már majdnem eddig is ilyen volt, de most már egyértelmű, egy új fajta mikrotranzakciós modell ha úgy tetszik. Mindezt úgy hogy méregdrága már maga az alapprogram is. Persze megint jön a pár fan majd és megmondja hogy ez így szép és jó és miattunk teszi a blizzard... :DDD

    Hozzáteszem ugyanakkor hogy a többi változás között van sok ami előnyös javulás is. Elvileg ugye könnyebb lesz a farmolás, én a patchig hanyagolom is a játékot.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák