Hirdetés

Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz #56230144 #30085 üzenetére

    Már a starteres kódot is kispórolják a dobozból...sajnos nem valószínű hogy lesz még valahol.

    A Diablo2 szerintem mint játék jobban egyben volt, a Diablo3 még félkész, technikailag és játékmenetben is vannak hibák benne. E mellett lassan végigjátszom és őszintém megmondom: csak a nehézség növekedése önmagában nem sok pluszt ad ahhoz, hogy végigjátsszam még egyszer aztán még egyszer majd megint még egyszer. Jó játék, de ha nem a Blizzard lenne a fejlesztő neve akkor szerintem 70-80% körüli értékelést ha kapna átlagban.

    Komornak ez is komor. De aki szereti a komorságot annak a Dark Soulst ajánlom, mert hangulatban, játékélményben, valódi kihívásban(neked kell tanulni nem a karakternek), történetben, mindenben oda vissza agyon alázza a Diablo 3-at. Nézd a hátam mászkajáték, de hangulati jegyekben sok az átfedés (mint fallout 2 és 3) és ott tényleg elhiszed hogy valamiben benne vagy. A diablo egy kategóriával lejjebb van mellette, aki mindkettőt végigjátszotta az szerintem egy véleményen van velem. Azért reklámozom annyira mert pc-re is lesz majd, konzolon tavaly jelent meg. Aki pl szereti a dio3-at az azért meg fog őrülni jó értelemben, nagyon ajánlom.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák