Hirdetés

Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Sirandrish #45387 üzenetére

    Arra is gondoltam, patch után elcraftoltatom valakivel az új rendszerben.

    Mit lenne érdemes craftolni?... Vagy ilyen kis 10-es tételben meg sem érné? (Bár új legendary-knál már lesz értelme...)

    (#45392) Gorneck23: Azért farmolgattam elég sokat act1-et... és szinte semmi nem jött amit el tudtam adni. 8 cuccot árulok, és már 5-ödjére jön vissza, pedig giga árcsökkentés, és AH bújás után rakom fel őket mindig... Ezek után nekem elment a kedvem a farmolástól. (Majd patch után lehet visszanézek) Amit AH-n vettem meg simán el tudtam adni.
    ... de jogos amit mondasz, eddig nem baszkuráltam alapanyagokkal, csak most ahogy látom ilyen brutálisan megy fel az áruk. Nekem igen is nagy pénz, ha mondjuk keresek 1-2M-et rajta. (Jó cuccoknál is működik, csak most nem merek cuccokat venni patch előtt, nagy nagy változások lesznek, és giga buff. Lehet senkinek se kellenek majd a mostani cuccok, hiszen olyan könnyű lesz farmolni mint állat. Ráadásul itt vannak az új legendaryk.

    Viszont alapanyagokra extrém szükség lesz, mert mindenki legendary-t fog craftolni fog akinek lesz receptje.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák