Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz DjDanee87 #36025 üzenetére

    épp ez az: számolgattam, hogy mondjuk a megálmodott thorns barbim minden cuccára kellene str+++, vita++, allres++, thorns+++, armor++ meg mondjuk critdam/critchance/ias/akármi... lényegében 6 tulajdonságnak kellene együtt állnia normális értékekkel... +-okkal jelöltem, hogy mik kellenének maxközeli értékkel ahhoz, hogy jól működhessen a dolog és mik lennének elegendőek átlaggal... nagyon durva... és több tucat tulajdonságból kellene összesorsolnia egy jó 6os pakkot lehetőleg nagy értékekkel... lottóra több esély van, mint egy durva szettet összerakni, amire azt mondanám, hogy "na ez már igen" :K (és nem csak én mondanám rá: brutális lenne... látok potenciált a thorns-ban, mint kiegészítő sebzés: fillérekből felküldtem 12k-ra, hell a4ben csak úgy pattognak le rólam a népek... infen mondjuk szívás resistek miatt, de jó lesz ott is idővel)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák