Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    volt/van egy harmadik Deus Ex is, a Project Snowblind (working title: Deus Ex Clan Wars). Nagyon rövid volt sajnos, és a szerepjátékos aspektus teljesen elkorcsosult, de pár aspektusban nagyon is emlékeztet a Deus Exre. kb félúton van aközött és a Crysis között (a nanoruhánál hatalmas mosoly ült ki arcomra, avagy jé, ez szinte tökugyanaz:D ).

    A legendssel nem sokat játszottam (első 4 TRt imádtam, de ezzel még joy + egér kombinációval se lehetett rendesen játszani az irányítás miatt), de a motorban elég sok tartalék van. Az U3 engine viszont szokás szerint remekül sikerült, nagyon jól néz ki és eszméletlenül gyors hatalmas poligonszám mellett is. ilyen tekintetben talán még a Stalker engineje hasonlóan életképes (ez utóbbiban AIre gyúrnak éppen, egész szép sikerekkel).

    A vége érdekes lesz... sajnos a DX2 végeire annyira már nem emlékszem (elsőt vagy 5ször toltam végig, másodikat csak egyszer), bár a DX összes végét is sikerült belevinni a DX2be igazi végként. Megvan, a titkos endingtől lesz folytatva (avagy Manderley wcjében lehúzod az amerikai zászlót a klotyón:D), avagy a night clubból indulunk:DDD.

    az utóbbi idők megmutatták, hogy nem csak hótegyszerű fpsekre van igény (ld a tavalyi nagy hármast: Bioshock, Crysis, Stalker), szóval remélhetőleg visszakapjuk a hatalmas pályákat, a brutál AIt (ld Stalker OL mod, Stalker: Clear Sky), az XPt, a változatos történetet, az augmentációkat, a realizmust. és a megválogatható eszközöket... avagy zárt ajtó? törjük fel, robbantsuk ki, keressük meg a kódját, nyírjuk ki az elektronikáját vagy csak simán kerüljük meg. mert ebben a mai napig nincs párja.

    várom várom, nagyon várom:)

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák