Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiiso

    tag

    válasz kezdő #38318 üzenetére

    Nem akartam elrontani a kedved. :( Szerintem jogos a panaszod az üzlettel szemben. Az AUO ahva nagyon jó, de mégsem IPS, amit ígértek.

  • Shifty01

    tag

    válasz kezdő #38318 üzenetére

    Ez mindenkit felbaszna hiszen nem azt kaptad amiért fizettél. Ez a cég nagyon nem megbizható. Nekem a szállítással nem volt gondom de ha ugy vesszük engem is átvertek. Az más kérdés, hogy mekkora értékkel, mert a te esetedben akár tizezres felárrol vagy többröl(több tizezer) is beszélhetünk.
    Nem hiszem, hogy elfogják sietni a választ.
    Tapasztalataim szerint általában ha rossz valami akkor kicsit huzzák a szájukat és nem sietk el a választ. Ellen példa erre az Ipon Velük hamar felvettem a kapcsolatot és normálisan megtudtam velük tárgyalni a problémát és sikerült is rendezni azt.
    Volt 1 másik cég ugyan az a helyzet, hogy 14 napon túl reklamáltam( kb 3 héttel utána ahogy vettem)
    Vettem 1 Fülest aminek a mikrofonja teljesen jol ment 2-hétig. Aztán egyik napról a másikra elkezdett oylan szinten recsegni ropogni zugni, hogy hihetetlen. Használhatatlan volt. Felis hivtam öket nem kaptam egyenes váalszt irtam e-mailt nem kaptam választ csak 2 héttél később... Irtam online support. Ott meg huzogatta a száját és mondott fűt fát.
    Lényeg ami lényeg végül ugy döntöttem nem szarakodok én velük bemegyek üzletbe és addig reklamálok amig nem csinálnak valamit. Elég zsufolt hetem volt akkor. Aztán várázs ütésre 1ik napról a másikra jó lett. Semmit nem allitottam szoftveresen sem sehogy. Egyik napról a másikra jó let azota is jol müködik.
    Ezzel csak azt akartam mondani, hogy mivel régn tul vagy az időn ezért nem hiszem h elsietik a választ, és majd azt pampogják miért nem akkor szolt? Mostmár tul késő nem tudunk segiteni a viszont látásra.

    Én konkrétan addig elsem engedtem a futárt amig benem indítottam és lenem teszteltem a gépet. Nyomtam rajta 1 aidat aztán engedtem csak el. Mondjuk nem nagyon tiltakozott hisz kapott 1 ingyen sört, de azt csak azért h ha vm gikszer van visszaküldöm vele azt küldjenek olyat ami jó. A billentyűzet világitással meg nem foglalkoztam. Mivel fölös.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák