Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezdő

    senior tag

    válasz Shifty01 #38306 üzenetére

    Hi!

    Az a baj, hogy relatíve régen vettem már a gépet.

    Tudom, hogy réges régen kiestem a 14 nap elállásból, de ez most akkor is felcseszett.

    Ez így egyértelműen a fogyasztók megtévesztése.
    Én laikus vagyok, annyit tudtam, hogy az IPS jobb, ez lett volna az első ilyennel szerelt gépem, áldoztam is rá rendesen.
    Az meg ne legyen alap elvárás az userrel szemben, hogy AIDA-t futtasson és lesse a monitor paramétereit.

    Tény, hogy ez a kijelző is teljesen jó, akkor egy szavam se lenne, ha csak én hittem volna azt a szóbeszédek alapján, hogy IPS. De direkt megnéztem, a visszaigazoló mailben is nagy betűkkel ott virít. Nem IPS szerű, hanem IPS.

    Innentől engem ez már elvi szinten is felb.........

    A panaszt megírtam, várom a reagálásukat.

    Amúgy érdekes cég. Azóta ismerős rendelt tőlük (laptopszalon), több üzletükben is raktáron lévő dolgot.
    Rendelés leadva szombat este. Hétfőn délelőtt telefonos visszaigazolás, csomagot állítólag aznap feladják. (pickpack)
    Az kimaradt a történetből, hogy nem a pesti üzletükből küldik, így hosszabb az átfutási ideje, de hát sebaj, ezért lett hétvégén rendelve, tuti megérkezzen péntekre legrosszabb esetben szombatra. (pickpack akkor is szállít)

    Hitegetés ezerrel, gép legkésőbb csütörtökre ott lesz.
    Pickpack nyomonkövetésből aztán szép lassan kiderült, hogy szerda este bírták leadni egy Tescoban, tehát csak csütörtökön indulhatott be a picpack gépezete, a gép meg keddre érkezett meg.
    Na már most ez is elég nagy no comment, mit hazudnak az ember szemébe, hogy feladják?

Új hozzászólás Aktív témák