Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz mghltm #28061 üzenetére

    ezt a hibát már nem írnám az eladó számlájára, mert eddig ezzel a részével nem volt baj a notinak...
    nem hinném, hogy meg lett erőltetve a videókari a kiszereléskor, tekintve, hogy volt 1 kilós rézhűtő az asztali gépemben, nem kevésszer fel-le szereltem, és sose volt baja. Szóval nem hinném, hogy ennyitől tönkre ment volna, mert mondom, külső monitorral jó. Vagy a kijelző szalagkábele lett kontaktos, vagy a videókártyán/ban szaródott be valami, ahol a kijelző kábele csatlakozik rá.
    Csak azt nem értem, hogy a procicsere után bő egy hétig jó volt a gép, és napi legalább 13-14 órát ment.
    Aztán egyszer csak potty...
    most meg 1 óra működés után egyszer csak van háttérvilágítás, meg csinálja a színtesztet rendületlenül.
    De azt is kipróbáltam, hogy miután ez a hiba előjött, és elkezdte piszkálni a csőröm mi lehet a baja, nekiálltam piszkálni a kijelző kábelét. Akármit csináltam vele nem jött elő semmiféle probléma... működés közben. Se a szín nem ment el, se semmi.
    Leállítás után meg nem kapcsol vissza az lcd. Aztán egyszer csak gondol egyet, és igen. (bár amikor nem kapcsol be, az egész gép bootja észrevehetően lassabb, és billentyűzet világítása is csak másodpercekkel később kapcsol be)

    Nem tudom, vásárlásaim eddigi talán legnagyobb melléfogása volt ez a gép...

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák