Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

Aktív témák

  • gregre

    csendes tag

    Hello! Egy hónapja vettem D-link 524es routert és hozzá egy dlink dwl 122es usb-s adaptert.. eleinte minden jól működött, csak gyorsan összeraktam és használtam, késöbb beállítottam a titkosítást azthiszem WPA-st és azután stabilabb lett! De úgy egy hete olyan volt az adapter mintha csatlakozna és pár pillanat múlva lebontana és megint csatlakozna és megint lebontana.. Aztán másnapra megjavult. Tegnap megint elkezdte ezt , de nem is csatlakozik fel csak kiírja h hálózati cím lekérése és aztán lebont.. Újratelepítettem a programját, de nem jutottam vele semmire!

    Mit kellene megpróbálnom? Esetleg tönkremehetett? Azthiszem h valami ANIWCS nevű program is hozzátartozik , mert mintha ezt telepítette volna amikor újratelepítettem és ez a program újraindítás után kifagyott! Kellene egy kis segítség mert nekem elfogytak az ötleteim.. ez az első vezetéknélküli hálóm szóval teljesen kezdő vagyok ebben a témában!

    Válaszokat előre is köszi!

Aktív témák