Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz volvoguy #3939 üzenetére

    Jó de vedd figyelembe hogy gyenge portokat csinálnak gépre, lehet hogy olcsóbb de annyival szarabb is az egész, ezt az új codot meg egyáltalán nem nevezném konzol átiratnak teljesen cod4 lett az egész.

    SzalaiG: Hát igen oltás hogy ennyibe kerül, kapok pár csalót meg egy kusza rendszert, kiegészítő jellegú játékot és 10ezer Ft, hát ezt köszönöm nem, szart nem ér nemhogy 10ezret, viccnek tényleg jó de ne etessenek be olyannal hogy ez sokkal jobb, újabb mint a cod4, miközbe csont ugyanaz minden.

    [ Szerkesztve ]

  • SzalaiG

    addikt

    válasz volvoguy #3939 üzenetére

    Ezért nem értem miért ilyen drága??? :F :Y

    Ha 5eFt lenne biztos többen megvennék. Én is. :D

  • priti

    addikt

    válasz volvoguy #3939 üzenetére

    A konzol semmivel se olcsóbb, mint a PC, mert mindenhol lehúznak. Akarsz hozzá egy átalakítót hogy tudj vele haználni billentyűt meg egeret és 25 rongy? Egy fostos átalakító? Áhh, akkor inkább költök PC-re, az ígyis-úgyis van mert kell, annyi csak a kérdés hogy erős benne a VGA vagy nem, amikor CPU-t cseréltem eladtam a sajátom és még nem jött meg a postával az E8600, ezért hazahoztam egy fostos E7200-as CPU-t benntről az egyik munkaállomásból kikaptam és betettem itthon a gépembe, hogy addig valami legyen, 3,5GHz-re húzva még az is kipréselt a 4870X2-ből 80 FPS-t a 3DMark elején, ezzel a procival meg 128 FPS, szóval 80FPS-es procilimit egyáltalán nem szar ha azt veszem, hogy egy sima 4870-es VGA se tud sokkal többet kihajtva, tudom mert volt abból is kettő CF-ben és azt is egyesével adtam el, arra akarok kilyukadni, hogy kevés pénzből is össze lehet ma már rakni egy PC-t amin simán mennek a játékok és ne felejtsük el, hogy XBOX-on van ilyen 30FPS-ed aztán szevasz és azért abból is drága az elit. A játékok 90%-a kétszer annyiba kerül rá mint PC-re és folyamatosan mennek tönkre haveroknál főleg nyaranta és azért az kellemes lehet, én még nem láttam ilyen szart belülről, de biztos egy élmény szerelni és az nem olyan, hogy felmegyek a netre és veszek valami olcsó használt alkatrészt fillérekért ha éppen van másra költeni, max vehetsz másikat kompletten. Az a görbe fütyi ami van hozzá gyárilag haverom szerint ilyen meg olyan jó, de én képtelen vagyok vele játszani, akárhányszor átmegyek mindig játszatni akar de annyira nem tudom kezelni azt a szart, hogy csak azért nem vágom földhöz mert nem a sajátom, kezdi magyarázni, hogy azzal nyomkodós szarral ilyen meg olyan profik vannak, én erre csak annyit mondok hogy FPS-ben jöhetnek bármikor ha egérrel nem nyomom le el is kezdem ásni magamnak a gödröt az tuti. Kedvet kaptam egy HAWX-hoz és 1 nap alatt találtam itt az apróban egy Force3DPRO motoros joyt ami ezergombos programozható csavarható motoros meg az Isten tudja mit tud, full király, állt a farkam egy napig mert ezer éve nem játszottam szimulátorra, most ha ezt XBOX-on akarom kiváncsi vagyok mennyivel vettek volna le egy joy-ért pölö.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák