Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz volvoguy #3939 üzenetére

    A konzol semmivel se olcsóbb, mint a PC, mert mindenhol lehúznak. Akarsz hozzá egy átalakítót hogy tudj vele haználni billentyűt meg egeret és 25 rongy? Egy fostos átalakító? Áhh, akkor inkább költök PC-re, az ígyis-úgyis van mert kell, annyi csak a kérdés hogy erős benne a VGA vagy nem, amikor CPU-t cseréltem eladtam a sajátom és még nem jött meg a postával az E8600, ezért hazahoztam egy fostos E7200-as CPU-t benntről az egyik munkaállomásból kikaptam és betettem itthon a gépembe, hogy addig valami legyen, 3,5GHz-re húzva még az is kipréselt a 4870X2-ből 80 FPS-t a 3DMark elején, ezzel a procival meg 128 FPS, szóval 80FPS-es procilimit egyáltalán nem szar ha azt veszem, hogy egy sima 4870-es VGA se tud sokkal többet kihajtva, tudom mert volt abból is kettő CF-ben és azt is egyesével adtam el, arra akarok kilyukadni, hogy kevés pénzből is össze lehet ma már rakni egy PC-t amin simán mennek a játékok és ne felejtsük el, hogy XBOX-on van ilyen 30FPS-ed aztán szevasz és azért abból is drága az elit. A játékok 90%-a kétszer annyiba kerül rá mint PC-re és folyamatosan mennek tönkre haveroknál főleg nyaranta és azért az kellemes lehet, én még nem láttam ilyen szart belülről, de biztos egy élmény szerelni és az nem olyan, hogy felmegyek a netre és veszek valami olcsó használt alkatrészt fillérekért ha éppen van másra költeni, max vehetsz másikat kompletten. Az a görbe fütyi ami van hozzá gyárilag haverom szerint ilyen meg olyan jó, de én képtelen vagyok vele játszani, akárhányszor átmegyek mindig játszatni akar de annyira nem tudom kezelni azt a szart, hogy csak azért nem vágom földhöz mert nem a sajátom, kezdi magyarázni, hogy azzal nyomkodós szarral ilyen meg olyan profik vannak, én erre csak annyit mondok hogy FPS-ben jöhetnek bármikor ha egérrel nem nyomom le el is kezdem ásni magamnak a gödröt az tuti. Kedvet kaptam egy HAWX-hoz és 1 nap alatt találtam itt az apróban egy Force3DPRO motoros joyt ami ezergombos programozható csavarható motoros meg az Isten tudja mit tud, full király, állt a farkam egy napig mert ezer éve nem játszottam szimulátorra, most ha ezt XBOX-on akarom kiváncsi vagyok mennyivel vettek volna le egy joy-ért pölö.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák