Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Sziasztok
    azt már megszoktam hogy hogy le csalóznak meg hogy valami baj van a pb képemmel és e miatt kiraknak tegyék legalább van mire hivatkozniuk
    de hogy még sértegessenek is azt viszont már elég pofátlanak találom főleg egy olyan személytől aki elméletileg példát kellene mutatnia hogy mit lehet meg mit nem

    ma nap <<A.S.E>> Hardcore Fejér megye (Tilos GL,MD,LS!!!)| szerverén fent voltam TDM (szoktam kempelni nem is tagadom mert tdm-en milyen célbolt támadjak pozíció váltással szoktam várni hogy jöjjön az elen szándékosan nem sk-zok még akkor se ha lehetne mert a csapatársaim beszorítják őket mindegy is )
    csakhogy az egyik admin vagy nem is tudom pontosan milyen jogosultsága van mert osztottak klik jogot pont elen csapatba volt és elég zokon vette hogy többször is lelőmet nem volt egy olyan eget rengető arányom valami 36:23 ere először csak annyit írt hogy nem e unom még majd olyan 2perc múlva mikkor sikeresen megint lelőttem annyit nyögött be hogy köszönj el oké mondom kirak
    de nem történt semmi olyan 2percig majd meg is jött
    Vandal nevű admin vagy hasonló jogú ilyen frappáns szövegel tudott írni
    és akkor még csodálkoznak hogy tele van minden szerver csalókkal

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz jozefgucci1 #23743 üzenetére

    beraktam
    Reakció:

    "Az admin döntése megkérdőjekezhetetlen és semmi káromkodás nem volt benne.. "

    "sztem nem a szerveren anyázott, illetve más obszcén szavakkal illetett." -->ja hogy ha csak én látom akkor sértegethet

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák