Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiki18

    őstag

    válasz föccer #5683 üzenetére

    Tisztelem és becsülöm a munkádat.Nem tudom mit dolgozol pontosan,de a szavaidból annyi érthető,hogy viszonylag gyakran emberekkel. És az ilyen típusú meló az,ami igazán nehéz és kimerítő.
    Tényleg nem szívesen lennék a helyedben. :N

  • Huma

    addikt

    válasz föccer #5683 üzenetére

    Az én munkám is ilyen stresszes. Tavaly a nemzetvédelmi hivatalnál, vagy hol dolgoztam és az egyik helyi Jani háromszor rám szólt a nap folyamán hogy vegyek fel sisakot különben ki leszek tiltva onnan. Mondtam is neki, hogy felőlem aztán nyugodtan kitilthat. Legalább nem kell ezen a retek helyen dolgoznom.
    Nem tiltott ki negyedjére sem, csak csúnyán nézett rám. :((

    De ha azt vesszük te jobb helyzetben vagy mert csak anyagi felelősséggel tartozol (legalábbis másról nem tettél említést). Én meg ha hibázok az más életébe kerülhet. És nagyon könnyű az én munkahelyemen hibázni. Amikor fenn vagyok 40 méter magasan és leejtek egy csavart abba bárki belehalhat ha ráesik. Gondolhatod milyen érzés olyan helyen dolgozni ahol 100 ember/perc forgalom van. Anyukák a gyerekeikkel. Iskolás csoportok, stb.

    Amúgy elképesztő hogy a nők mennyire nincsenek képben a környezetükkel. Simán betolják a babakocsit a csiga alá amiről egy 40 kilós állványalkatrész lóg.

    És akármennyire is vigyázunk kb kéthetente leesik valami az állványról.

    Meg ugye rám is veszélyes. Elég könnyen le lehet ám esni az állványról. Ráadásul gyakran vannak fejmagasságban lévő kiálló dolgok. Van olyan hogy naponta ötször fejelek le izomból valamit. A baseball sapka miatt nem látok rendesen felfelé. Meg kb három hónapja volt hogy az egyik munkatársam egy 20 kilós kerettel vágott fejbe. Kellemes volt. :D

    Szóval másnak sem tejfel az élet. :)

    (#5684) Kiki18:
    "És az ilyen típusú meló az,ami igazán nehéz és kimerítő."
    Mármint szellemileg. Nem hinném hogy fárasztóbb lenne az egész napos vasemelgetésnél. :)

    (#5685) Dermesztő:
    Nem tetszik. :N

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák