Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz attiati #131168 üzenetére

    Az autós topikban már kiveséztük. A gyalogosnak a gyalogátkelőhelyen van csak elsőbbsége, az átkelő mellett még nincs. :U
    Amúgy én csak azt szoktam megkérdezni: "Miért itt parkolsz?" ;]
    Illetve az autót elölről kerülöm ki, mondván, hogy véletlenül se tudja azt mondani, hogy nem lát. Természetesen úgy közelítem meg, hogy tőlem véletlenül se lássa be a kereszteződést. ;]

    Tudom, egy utolsó népművészeti agyagedény módjára viselkedek, viszont mielőtt megközelítek egy gyalogátkelőhelyet, szétnézek és ha olyan a forgalmi helyzet, még integetek is az autósnak, hogy jöjjön bátran, lemondok az elsőbbségemről.
    Például egy balra kanyarodó jól fel tudja tartani a mögötte lévő sort, közeli lámpás kereszteződésbe be tudnak ragadni, stb. Inkább elengedem, én még úgyis átférek a szabad jelzésemen utána és akár néggyel több autó is át tud érni a lámpán szabályosan.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

  • Ace owner

    addikt

    válasz attiati #131168 üzenetére

    Btw kriminalis ahogy a gyalogosok kozlekednek Budapesten. Multheten kb 2500km mentem nagyreszt Bp-n es elkeserito mennyi szerencsetlen akarja megoletni magat. Kedvencem amikor atsetal a piroson, ledudalom es megall az uton!!! magyarazni hogy mit kepzelek magamrol. Szivesen beutalnam oket par het fekvobeteg ellatasra csak draga az uj szelvedo es meg en lennek meghurcolva mert mas ignorans es azthiszi barmit megtehet mindenfele kovetkezmeny nelkul.

    Tudom tudom tomeggyilkos autos róóósz a gyalogos, bringas szent es serthetetlen

    Galaxy Fold 4

Új hozzászólás Aktív témák