Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    válasz CoolBoy323 #84402 üzenetére

    Jó, beteg vagyok, ergo hisztis :D

    Pszpszt GabN. Nem kell egy jó autó? :D Topiktársi kedvezménnyel ám.

    föccer: Az a baj, hogy az olyan embereket, akiknek a 80%-a szerződésolvasás helyett üt-rúg-szúr-fenyeget, már a mindennapi életben is igyekszem kerülni. Meg akarták venni egyszer alólam parkolóban, méghozzá egy kifejezetten kulturált C, 170-et akart OTT, KP-ban adni, csak akkor még ez gondolat se volt... Az adásvételire rákérdeztem azért, "üzembetartóit" akart egyből.. Azt meg max.családon belül, de ott se bárkinek. :N (ez ha nagyon rasszista lett, sorrysorry)

    300-350ért meg azért nem teszem fel, mert annyiért már 12 év körüli, normálisan felszerelt autót is lehet kapni, magyarul kiröhögnének. (konkrétan 1.4 benzines, klímás Cliot adott el szomszéd, nem egész 2 nap alatt, 330-ért) + egy patika Sierra is csak benzinesben (2.0 DOHC a nagy kedvenc) érne nagyon max 300-at, de az akkor már a nagypapa vasárnapi autója kategória, nagyítóval látható horpadással, ami csak hitelesebbé teszi. :)

    [ Szerkesztve ]

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Új hozzászólás Aktív témák