Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz sketchifun #83537 üzenetére

    Többen leírtuk, hogy kicsi esély van rá, de hol nézelődj. Értjük mi, hogy mit akarsz, de nem értjük, mert a mi világnézetünkbe nem fér bele.
    Ja, hogy nem legális, amit akarsz, vagy csak nem ismerünk olyan balekot, aki vállalkozási szinten vállalná a felelősséget egy képzetlen, gyakorlatlan pilóta hülyeségéért?
    Ha nem tud egy kicsit sem vezetni a leányzó, akkor nem azért kell mellé ember, hogy ne legyen baj, hanem hogy valaki sebességbe rakja, váltson neki... Az ilyen tüsszentés közben ha fél kézzel fogja a kormányt, simán félrerántja.
    Ha izgalmat keresek a közlekedésben, akkor bliccelek a BKV-n. ;]
    Én annak örülök és arra vagyok büszke, hogy még az is mer mellettem aludni vezetésem alatt, aki először ül mellettem. Meg olyanokkar szórakoztattam magam gyerekként kétütemű Wartburggal, hogy gázadás nélkül elindulni és gyorsulni addig, hogy negyedikbe is fel tudjak kapcsolni. Egy Nissan Navarra meg ötödikben is tud indulni...

    DeFranco: vonatkoztass el attól, hogy gyerekülés van a kocsidban és ezért nem vagy Paul Walker (meg mondjuk, mert még élsz...)
    Van, aki látott ilyen filmeket és mivel a végefőcím után jönnek a betűk, hogy ellenőrzött körülmények, speciálisan felkészített kocsik és pilóták komoly szakmai háttérrel, blabla...
    Azt persze kevesen tudják elképzelni, hogy 20 km/h-val is tetőre lehet tenni a vasat. Lehetetlen nincs.
    Ugyanígy a bababiztos szekrényzárakat is laza csuklómozdulattal nyitja a célközönség.
    Ha élményautózni szeretnék, akkor kőkemény offroad 70°-os terepszögekkel, 30°-os oldaldőléssel olyan kocsival, amin nincs se forgalmi, se műszaki, mert minek, olyan helyen, ahol ténylegesen nem feltétel a jogsi. Lépésben haladva is féknyomos lesz az alsónemű...

    Qru: tudom, legyen saját autó és megyek én is, Párom is. Ha egy régi Swift Sedan 1.0 GL, akkor is.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák