Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GabN73

    addikt

    válasz Qru #83525 üzenetére

    Egyrészt nem volt sajna végül időm, másrészt a megmaradt jegyárakat drágálltam, harmadrészt pedig egyedül mentem volna :( Szóval nem.

    macilaci
    Hát igen, az a Merga pont erre van kitalálva, km falásra, beleülsz, tök kényelmesen levezetsz 1500 km+-t is akár egyhuzamban. Nem arra lett kitalálva, hogy éjszaka a soroksárin meg a vácin racingolj vele ;]

    Amúgy én meg "németesíteném" a pályákat, még ha nem is korlatlan sebességhatárral, de siralmas néha ami ott megy... :U
    Komolyan, haladnál, erre b*szik belenézni a tükörbe, kitolja eléd, elkezdi előzni 111-el a 110-el menő suzukis papát, majd 5 perces manőver után, mert nehogy egy fél decivel többet egyen a gép, meg kímélni kell, nagy nehezen sikerül visszamenni a külsőbe...
    Vagy ott van a hely, nem nem megy ki, még azt is megelőzi hihetetlen sebességgel, de ó jaj, kamion, hát akkor még azt is, meg az előtte menő szakadt román transzportert ami után van még egy futó is aggatva, az ablakán pedig lóg ki a 12 munkás.
    És igen, még csak nem is 170-el mész, hanem 140-es tempóval :U
    A kedvenceim a tipik évente egyszer hagyja el a várost, azt is a Balaton irányába. Annyit látsz, hogy cikázik a sávok között, azt hiszi hogy az egyik körúton van, "versenyezget", ha valaki megelőzi, akkor annak a k*rvaanyját, visszaelőzi, majd lassít... :DDD
    Egyszerűen szörnyű a közlekedési kúltúránk, és nem csak városban :N

Új hozzászólás Aktív témák