Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • B-net

    újonc

    Nekem csak annyi a kérdésem,h ha van valakinek rosszakarója akkor jó vagy rossz hírt kezd el terjeszteni?

    Mr. Suhánszky

  • B-net

    újonc

    válasz Gaben29 #240 üzenetére

    Kedves Gaben 29.

    Annak jobban örülnél ,ha napi 8 órát dolgozna 1 zsarnoknál és abba menne tönkre havi 70-ért?
    Miért baj az neked ,h tetszik neki valami?
    Ahelyett,h ellenzed miért nem támogatod?
    Lehet hamarabb látnál belőle pénzt...
    Az ,h bele kell fektetni az igaz,de 1 vállalkozást több millióval lehet elkezdeni,jártok már ilyen tételnél?
    Segíts neki és hamarabb látni fogod a sikerét!!!
    Az agymosásról meg annyit,ha az igazság megmutatása agymosás,akkor mi a jobb tudatlannak lenni vagy agymosáson résztvenni?

    Mr. Suhánszky

  • B-net

    újonc

    válasz anjani182 #193 üzenetére

    anjani182
    (senior tag)
    (LOGOUT blog) Üdv!

    Már régebb óta is olvastam a topikot, nem akartam ide írni, de most megosztom a véleményemet, mert egyik ismerősöm is Brokernetes, és megkeresett ajánlatokkal.

    Az a véleményem, hogy teljesen elvakult, mintha álomvilágban élne, olyanokat mondd, hogy csak nézek magam elé...mintha az agyát mosnák!!! Nem így ismertem meg

    Olyanokat mondd, hogy hülye vagyok, ha nem teszem be a pénzem oda, mert ő gazdag lesz, én meg nem. Fel akar venni hitelt onnan, és lakást akar venni, hogy kiadja. Hiába mondtam neki, hogy hagyjon békén, csak nyomja a rizsát, nem fogja fel, hogy nem akarom betenni oda a pénzem Isteníti a vezetőket, mutatja nekem az újság cikkeket, az egész agyát elborította ez a világ, mondja nekem hogy kössük meg a szerződést, nem fogja fel, hogy nem akarom. Nem is sorolom tovább...


    Azt aláírom,h ha nem akarsz élni a lehetőséggel,akkor senki se tukmáljon rád senki semmit!!!
    Annak meg jobb ha örülsz egy másfajta szemszögböl látja a jövöbeni életét és vannak céljai amit meg akar valósítani.Miért baj az ,h változásokon megy keresztül?Ha nem tetszik neki az amit csinálnak akkor rég otthagyta volna a céget és visszatért volna abba a célnélküli életébe és dolgozna napi 8 órát a minimálbérért,amibe belefásul és akkor meg azért változik a hozzáállása és lesz belőle egy pesszimista ember.
    Óriási jövőképpel rendelkezik a cég ,de ezt a kívülállók nem látják.
    Gondolkozz el ezen és ha van kérdésed szivesen válaszolok.

    Üdvözlettel:
    Mr. Suhánszky

    Mr. Suhánszky

  • B-net

    újonc

    válasz Jenci #179 üzenetére

    Nem olvastam el a topikot, csak néhány hozzászólást.. Csak annyit akarok hozzátenni, hogy közel sem annyira jó cég mint amennyire itt fényezik.. Sőt... Mivel fiatal cég, nincsen olyan erős kapcsolati tőkéje mint a régieknek, szóval sokszor még az ajánlataik sem a legjobbak. Azt viszont nem cáfolom, hogy sok pénzt lehet vele keresni

    Azt miből gondolod,h fiatal cég és nincs kapcsolati tőkéje?
    Előbb nézz utánna miről akarsz beszélni és csak utánna tedd azt meg...
    99-óta van a piacon és 2002-ben piacvezető lett tanácsadás tekintetében,azóta évről évre az első helyen áll.2005-ben az Eu. is felfigyelt a cégre és azért az jelent valamit...
    De ha nem,akkor majd ez ,h a Pszaf(Pénzügyi szervezetek Állami felügyelete) vizsgálatán 100%.os elbírálást kapott a cég!!!

    Lehet,h nem ócsárolni kéne a céget csepp-csupp vélemények alapján hanem utánna kellene járni és ténylegesen legitim véleményeket közölni az idelátogató embereknek.
    További szép napot MINDENKINEK.

    Mr. Suhánszky

  • B-net

    újonc

    Amit szeretnék leszögezni,h olyan hozzá NEM értő (tisztelet a kivételnek) emberek írnak a cégről,az ott dolgozó emberekről és a cég által kínált szolgáltatásról akinek fogalma sincs a pénzügyi lehetőségekről,pénzügyi kultúráról és a tőkepiacról.
    Miképpen tesznek véleményeket,h mit tud a cég vagy mit nem?
    Agymosás?
    A Tv az teljesen az,de ez nem.Az igen,h másként látja az ember a világot,miután kaocsolatba kerül a céggel,de az nem agymosás.
    Ja és nekem az elég,h az ott dolgozók a pénzügyminisztérium és a Pszaf előtt vizsgáznak szóban és nem 1 diploma mellett munkanélküliek...
    Bárkinek van kérdése várom szeretettel,h ne butaságok alapján fogalmazzon meg véleményt.

    Mr. Suhánszky

  • B-net

    újonc

    válasz Louies #262 üzenetére

    Én momentán semmit sem tudok a GP-ről...

    Mr. Suhánszky

  • B-net

    újonc

    válasz Agyzuzo #263 üzenetére

    Üdv neked.

    Mi ez a cég amiről beszélsz és miért gondolod,h nem lesz az adott terméknek vetélytársa amivel foglalkoztok?
    Ja és miért rossz a Unit Linked termék?

    Mr. Suhánszky

Aktív témák