Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz B-net #267 üzenetére

    A cég nevét egyelőre szeretném titokban tartani, szeretném megőrízni az exkluzivitását és élvezem, hogy kevesen vagyunk még és újat tudunk mondani. :)

    Nem írtam sehol, hogy rosszak a Unit Linked termékek, csak elavultak. Ez a cég '95 óta (!!!) nem forgalmaz Unit Linked termékeket. Az újfajta terméket úgy képzeld el, mint a Unit Linked termékeknél az eseti számlát, csak még annál is sokkal rugalmasabban. És mivel a cégnek erre a megoldásra kizárólagos forgalmazási joga van az egész EU területén, így ameddig ők úgy nem döntenek, hogy mások is forgalmazhatják, addig miénk a teljes piac. :)

    Egyébként én is Bnet-es voltam, több mint egy évig, de ebben több lehetőséget látok, még a Bnet elég komoly magyarországi hátterével szemben is, teljesen objektív okok miatt váltottam (és a Bnet-et is mindig objektíven kezeltem, ezért is léptem be anno).

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák