Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ShutUp

    újonc

    Na akkor mindenkinek aki közel van a szopáshoz:

    (Elöljáróban annyit, hogy, nem tudom ha pénzt fektetsz valahova a Brókerneten keresztül, jól jársz e. Lehet igen, lehet nem, kitudja, tényleg lehet, hogy kúrva jól jársz, gőzöm sincs. Nem értek hozzá. De nem erről beszélek, hanem arról, hogy, ha elmész nekik "dolgozni" NA AKKOR ROSSZUL JÁRSZ)

    1.) Ha valaki azt mondja a fórumon, hogy a brókernetbe belépve brókerként vagy tökmindegy miként, bármi módon nyert, pénzt keresett, jó lett neki akár egy kicsit is stb. HAZUDIK!

    2.) Senki ne higyjen semmilyen mocskos szövegnek, hogy milyen jól kiképzik majd és milyen hej de jó lesz neki. Nem lesz. Egy bölcs ember mondta valamikor ha pénzt akarsz keresni, dolgozz. Ez nem az ez, ez, nem is tudom...ez ilyen kunyerálás.

    Lehetséges hitegető szövegek, hogy legyél bróker: (amiket onnan tudok, hogy engem próbáltak megszopatni, és még eszes gyerek lévén is tényleg basszus majdnem belementem, hál Istennek, nem.)

    1.) "Figyu itt a cégünk újsága, látod milyen szép, látod a grafikonokat? Ugye milyen jól törekszik a cég és milyen jól megy neki? Neked is így fog, mert a része leszel"

    2.) "Ezt figyeld, itt a fizetési csekkem, látod milyen sok. Na? Neked is ilyen lehet."

    3.) "Én megcsináltam, pedig csak érettségim van. Elkötelezettség kellett hozzá, és sok idő. Neked miért ne menne? Menni fog ha az agyaddal koncentrálsz."

    4.) "Figyu, multkor elcsesztem egy ügyfelet, mert rosszul mondtam el mi lesz a pénzével. Beszéltem a főnökömmel, "kiképzőmmel" elmondta, hogy kellett volna. Megint találkoztam a leendő ügyféllel elmondtam neki úgy ahogy a főnök Sanyika mondta és úgy már összejött. Na látod milyen kúrva jó vezetőink,trainereink vannak? Ne félj menni fog."

    5.) "Figyu tudod az úgy megy hogy mi Kínába nyomjuk a pénzt mert az nagyon megy és a mi cégünk az kikerül mindent, mert így meg úgy, figyu lerajzolom, és ezért csak jót okozunk az embereknek. Nem akarsz te is jót okozni? Ez a legjobb dolog a világon!"

    És a hibátlan korrektség se tévesszen meg senkit, ugyanis arról is beszélnek, hogy

    6.) "Elcseszheted, igen. El! Igen nem mindenkinek jön be, igen! Nyomni kell, igen. Készen állsz? Készen kell álni, igen. Van olyan "kollegám" aki 1 éve jár ide és még egy üzletet se kötött, mert béna, ennyi. De ha úgy csinálod ahogy mondják te nem leszel ilyen. Rajtad áll ! Igen nyomni kell, de megfogja érni!

    7.) "Igen 30.000 Ft a bélépés igen. Sok? Az. De vissza fog jönni. Meg kapsz mandzsetta gombot. Meg majd 5 csillagos hotelben lesz a 3. átképzés és ott már arany mandzsetta gombot fogsz kapni"

    Ja és a kedvencem, ha azt mondod, hogy neked azt mondták itt csak veszteni lehet. Nos erre a válasz:

    8.) " Igen ki volt az? Ő, hogy csinálta? Te annak hiszel aki vesztett? Aki vesztett persze, hogy azt mondja, hogy ezzel nem lehet nyerni. Tudod ő vesztett. Ha olyat kérdeznél akinek bejött akkor az nem azt mondaná, hogy nyerni lehet vele? He? He? He? Na? Akkor miért annak hiszel aki elcseszte, mert béna volt, vagy mert nem fordított rá elég időt, vagy mert nem figyelt, vagy mert nem úgy csinálta? He? He? Higyj annak akinek bejött, mert csak azt csinálta amit mondtak neki!!! Bla Bla Bla "

    Ha a brókernetbe belépsz magad alá toborozni kell embereket És tökmindegy, hogy ők hogy fognak szerepelni, legyenek alattad mert neked AZ JÓ. Minden rohadék csak a saját javát nézi. Elhitetnek ezek veled minnndent, de minnndent, csak lépjél be.

    És miért is kell nekik, hogy belépj? Mert nekik abból csak hasznuk származik. Elmész valakihez akinek van pénze. Elmondod neki azt amit a szádba adtak: hirdeted a céget. Utána, hogy veled mi történik az kit érdekel? Őket? Miért érdekelné? Ők csak azt mondták, hogy itt a lehetőség.

    Nyíííílván valóóóan van pár mákos, agyonhajszolt, szétb***tt csávó akinek mondhatni bejött, csurran-cseppen. De senki ne higyje, hogy ő lesz az. Addig annyit kell hazudni, cselezni, pofázni, félremagyarázni, győzködni, barom dolgokat, meg annyi mák kell hozzá, hogy az nem igaz. Semmi értelme. Nem jutsz feljebb, nem szerzel ügyfeleket. Senki ne higyje, hogy majd "ő". NEM, NEM, NEM. Senkit ne tévesszen meg az sem, hogy "itt csak öltönyben lehet nyomulni".

    Ez egy házalló munka, elmenni emberekhez, hogy adják olyannak a pénzét akinek ügye csak érettségie van. Bazzeg ha pénzel akarsz foglalkozni felvételizz egy egyetemre, tanulj tanulj tanulj aztán majd meglátod, hogy is megy ez.

    ui.: Matematikai összefüggések:

    Hit + Brókernetbe belépés mint kezdő bróker = bukás.

    uui.: Azért írtam ezt le, mert mocskos, legalja dolognak tartom ezt. És fáj a szívem azokért a naív lelkekért akik belemennek. Rohadjon meg az egész.

    uuui.: Ja és persze ezt az egészet ne csak a brókernetre értsd hanem az összes ilyen cégre ami ilyenekkel hiteget, csak én mást nem ismerek, engem ebbe akartak mindenáron beszervezni. Úram Isten, de tényleg milyen alja félrevezetésekkel. Hihetetlen.

    embereeeek!

  • ShutUp

    újonc

    válasz Bearni #609 üzenetére

    Jajjjj bazdmeg hagyjad már ezt a "magyar vagyok anyázok mert szar nekem" baromságot. Nem fiacskám, tudod vannak dolgok amikről ORDÍT bazdmeg, hogy kamu, szopás, kerülni kell. Nem látod, hogy hogyan vágják át a kis orcádat? Saját képesség meg apámfasza. Képességnek gondolod azt hogy egyrészt hülye vagy mert bedőlsz meg hiszel nekik, másrészt átlépsz egy olyan szemétláda stílusba, hogy te lyukat beszélsz a szerencsétlen hozzánemértők hasába stb?

    Meg nem gondolkodsz el azon, ha tényleg olyan egyértelmű, hogy tehetség kell ehhez a munkához, de ezek mégis MINDENKIT azzal hitegetnek, hogy milyen könnyű, "de jó lesz" így meg úgy, akkor mégiscsak át akarnak kicsikét baszcsizni? Milyen cég az ilyen?

    Itt senki nem NYAFOG, hogy "ó de kár, milyen nehéz ebből a bróker szarból megélni" hanem próbáljuk ÓVA inteni azokat akik jóhiszeműen elhiszik a sok kecsegtető ajánlatot, hogy MESSZE kerüljék el.

    Gyengébbek lemorzsolódnak? Bazdmeg nem. Nem azért mert gyengék, az erősek is lemorzsolódnak. Azok maradnak akik piszok szélhámosok tudnak lenni. Akik mindenáron belepofázzák az agyadba a sok üzelti baromságot, amiről igazából fogalma sincs. Csak arról van hogyan kell eladni. Ezenkívül még szervezi is a szarba az embereket a saját hasznából. Szerinted aki ezt abbahagyja és nem csinálja többet az gyenge?

    Hallottál már arról hogy FELSŐOKTATÁS? Igen? Akkor miről beszélsz te? Öltönyről, képzésről? Milyen képzésről? Milyen munkáról?

    "Ez is csak egy munka". Nem, nem érted, hogy nem? Nem az. Nekik talán te vagy a munka eszköz, de amit csinálsz az nem az.

    Ja meg még ha beletörődsz is, hogy te igenis baszod az embereket át akkor is mocsok nehéz az egész. Ha bekapcsolod a tv-t folyik belőle a sok BANK reklám. Kamat így-úgy megtakarítás lófasz meg minden, ismeri mindenki. Továbbá kinek van ma magyarországon pénze? Keveseknek. Olvasgassál szépen megtalálod, adósodnak el a picsába a kis emberek, a kis és közép vállalkozások, mindenki. (multikat hagyjuk azok semmi módon nem adják neked a pénzüket, természetesen). Szóval nincs pénz, de akinek van az is nagy bankokba teszi a pénzét mert ezt hallja. Erre bazdmeg megjelensz a csengőnél, hogy

    "Csókolom lenne-e egy kis megtakarított pénze mert a mi cégünk aztán mostan úgy megoldja a pénzügyi dolgait, hogy húúú, én nem értek persze hozzá fikát se, de el tudom magyarázni, teccik érteni, litér?"

    Na most nem arról beszélek, hogy gáz hogy nehéz. Ki nem szarja le. Az a lényeg, hogy A KÉPZÉS ALATT A SZÖGES ELLENTÉTÉT AKARJÁK AZ AGYADBA TUSZKOLNI. Eeez igen kérem Szilágyi úr. Te meg erre azt mondod ez is csak egy munka van nehezebb. Ne bassz már, komolyan? Ha a bányász lennél Derka Derkasztánban és a napot nem látnád egész nap, az tényleg rosszabb munka vóna, ötöst neked, hármat faszom.

    ui.:
    Mit lehet ezen vitatkozni?
    uui.: hát ez egy kicsit vulgár lett, boccs. De talán így ütősebb :D

    embereeeek!

  • ShutUp

    újonc

    válasz Bman81 #614 üzenetére

    Rajtam te ne nevessél, ha nem érted mit beszélek.

    Magyarországon keveseknek van pénze, sokan eladósodnak, ezt a tényt megállapítottam. Azt is megállapítottam, hogy a brókernetbe brókerként belépni, elkezdeni dolgozni szar. Valamint kikértem magamnak azt, hogy valaki szerint csak azért anyázzuk a brókernetet mert nekünk nem sikerült, meg mert pesszimista magyarok vagyunk és másokat okolunk a hibáinkért. Merre látsz te ellentmondást?

    Na mostmá teccik érteni! Aludjál!

    Puszi

    [ Szerkesztve ]

    embereeeek!

Aktív témák