Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz ShutUp #612 üzenetére

    Öcsém ez kész. :DDD Jót röhögtem. :D

    Amúgy a hiteles témában sajnos marhára igazad van... Lassan oda jutunk, hogy már a kaját is részletre vesszük. A 10 ezres tételekre is odafirkantják már az áruhitel lehetőségét, bizony ma inkább a hitelek pörögnek és ez csak egyre rosszabb lesz. Adósódunk, Nyuszómuszó, akár így is szólhatna a reklámszlogen, csak az nem annyira ügyfélcsalogató.

    Egyébként az a gusztustalan, aki úgy dumál meg egy szerencsétlent, hogy hitelt vetet fel vele hogy azt befektesse merhogy az milyen jó kis biznisz. Na azokkal van nekem igazán nagy bajom. El akar adni egy befektetést? Istenem, próbálkozzon, vagy bejön vagy nem. De több olyan sztoriról tudok, ahol sajnos az ügyfél bele lett hajszolva egy jó kis hitelbe, merhogy milyen jó, azt majd jól befekteti és még jól is jár. Mert a drága jó üzletkőtőnek kellett az a rohadt egység az utazáshoz/10 rongyos kitűzőhőz/sorsjegyhez. Az, hogy kinek mennyire rak keresztbe, az mellékes.

    Még számomra is meglepő amúgy, hogy tud sok ember ilyen meló mellett nyugodtan aludni? Ezt amúgy most (és a fentieke is) teljesen cégfüggetlenül írom, mivel általános dologról van szó.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Bman81

    csendes tag

    válasz ShutUp #612 üzenetére

    Ezzel kezded:
    "Jajjjj bazdmeg hagyjad már ezt a "magyar vagyok anyázok mert szar nekem" baromságot."
    Aztán meg jön ez:
    "kinek van ma magyarországon pénze? Keveseknek. Olvasgassál szépen megtalálod, adósodnak el a picsába a kis emberek, a kis és közép vállalkozások, mindenki."
    Jót nevettem rajtad. :D
    Egyébként én lassan 2éve vagyok a cégnél és teljesen nyugodtan alszom. Nem is értem, miért ne tudnék. Persze én csak a magam nevében tudok beszélni.

  • Bearni

    csendes tag

    válasz ShutUp #612 üzenetére

    "uui.: hát ez egy kicsit vulgár lett, boccs. De talán így ütősebb " -Ez azért kellett a végére, köszönöm. Gondolom haragod a cég ellen szól és nem ellenem. Azért reagálnék egy kicsit az elhangzottakra.

    "Hallottál már arról hogy FELSŐOKTATÁS?" - közgazdász volnék, de tényleg nem a Brokernetben tanítottak határprofit intervallum számításra :) Amugy 3-4 szintet elérve egész érdekes az oktatás. Első 2-3-4 hónap oltári hülyeségek.

    És leirtam azt hiszem azt is , hogy ezt nem ajánlom senkinek. De ugyan igy müködik az otp,ing.... is. Maximum csak később később szervezel be magad alá embereket.

    "Te meg erre azt mondod ez is csak egy munka van nehezebb. Ne bassz már, komolyan? Ha a bányász lennél Derka Derkasztánban és a napot nem látnád egész nap, az tényleg rosszabb munka vóna, ötöst neked, hármat faszom." - Kamionrakodó is voltam fiatalabb koromban napi 10 órában, hidd el szarabb volt. :)

    Amugy csak arra akartam rávílágítani, hogy sok ember tényleg bedőlt a hülyeségeknek, de vannak akik bizony megélnek véletlenül belőle ( és nem 10 éve kezdték). Ilyen figurák is vannak. Persze 1 a százból-ezerből.

    Hát mindenkinek további kellemes dührohamot kívánok :DD :)

    U.i.: Küldöm a pozitív energiát a monitoron keresztül. Érzi már? :DD

  • Aries86

    újonc

    válasz ShutUp #612 üzenetére

    Kedves Shut Up!

    Látom a szád mérete messze magasan lekörözi az inteligenciaszintedet. Attól, hogy káromkodsz még nem lesz jobb a sorsod. Az, hogy nem tudod kihasználni a saját lehetőségeidet csak azt bizonyítod, hogy eleve képtelen vagy bármiféle kompromisszumra, bármien munkáról is legyn szó. Akár hová is mész dolgozni semmi sem lesz tökéletes, főleg ilyen mentalitással lesz nehéz dolgod.

    DO NOT PANIC!!! by: Douglas Adams

Aktív témák