Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Pörp

    senior tag

    válasz DrM #3500 üzenetére

    Lehet, hogy félreértettem, de akkor a tanácsadómat is... Mert ezesetben, nekem igen komolyan ki kell képezni magamat, és managelem a magam pénzét, ez nyilván a legtisztább módszer, de akkor ezt kell mondania a tanácsadónak, nem pedig azt, hogy "neked nem kell vele foglalkozni, majd én figyelem, szólok ha változtatni vagy belenyúlni kell, és megbeszéljük mi a legjobb lépés". Ez független attól, hogy az alapkezelő elvégzi azt amiért évente 1,73%-ot kap. Ha az én felelősségem (ami ok), akkor NE ajánlgassa Ő, hogy majd foglalkozik vele, hanem mondja azt, hogy megkeresni nekem a legjobb ajánlatot, én döntöm el, hogy beleugrok-e vagy sem, de ha belelépek képezzem ki magam... Illetve miért nyilatkozott úgy a bnet, hogy mostmár nem maradhat egy befektetés se kezeletlenül bnet oldalról, ha az én felelősségem a befektetett pénz, akkor mit izgul a bnet? NE befektetési tanácsadóknak hívják akkor magukat, hanem üzletkötőnek, mert akkor ez annyi nem több.

    Teljesen mindegy hogy mi a végzettsége, ha nem ért hozzá...
    Viszont ha üzletet akar kötni, értsen ahoz amit kitalál nekem, tudjon a kérdésekre válaszolni, és NE tanácsadónak hírdesse magát, és világosítson fel, hogy az üzeltkötés után ő akár a közepébe is sz**hat, semmi felelősség nem fogja terhelni, az hogy felajánlkozik és segít, csak egy baráti gesztus. Ergó ne azt nyomassa, hogy ő megold mindent ha baj van, mert ezek szerint nem kötelessége.

    [ Szerkesztve ]

  • Széltoló

    csendes tag

    válasz DrM #3500 üzenetére

    függetlenül tud nyilatkozni, nem érdekelt az üzletkötésben.
    Feltéve,ha hozzá tud szagolni a kérdéshez...:-)

Aktív témák