Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz hhhhorgasz #1335 üzenetére

    1. h,
    Tovább művelődött a témában és rájött, hogy amit a BNet tud, az csak EGY dolog a sok közül (szép marketinges köntösben "ULTIMATE" megoldásként tálalva) és nem szeretné EGY dolog mellett elkötelezni magát, főleg ha nem látja értelmét csak az esetek kis százalékában. Továbbá nem tudott azonosulni az MLM-rendszerrel, ha már ŐK ezt a "szakmát" (bár a biztosítási ügynök és a TANÁCSADÁS két külön dolog) az orvosokéhoz és az ügyvédekéhez hasonlítják, oda óradíj dukálNA és sokkal komplexebb, komplettebb lehetőségek, továbbá szigorúbb követelményrendszer. De a dolog nem erről szól. És amíg ekkora a fluktuáció, nem is fog másról szólni, mint bármelyik másik MLM.

    1. c kiegészítés,
    90%-ban olyan emberek vették körül, akiktől egy idő után rájött a hányinger (mert nem számított semmi, csak áttaposni a másikon, bármi áron, amihez roppant nagyfokú emberi butaság, szűklátókürűség és rosszindulat is társult).

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Hans_Arnage

    csendes tag

    válasz hhhhorgasz #1335 üzenetére

    Én a Brokernetnél dolgoztam majd egy évet, de kiléptem
    Szóval 1. kategória, az biztos.
    Ismertem, hogy miről van szó, szakmailag felkészült voltam, de mégsem vágtam át az ismerőseimet. A csapattal nem volt semmi gond, elég információm is volt.
    A Brokernettel kapcsolatban megmondani, hogy mikor jkó az UL és mikor nem?
    Hadd idézzem egy 7/2es vezetőt valami régi bázis szemináriumról.
    "Megtanulnak egy olyan megoldást, ami mindenrejó. Az ismerőseiknek gazdaggá válni és Önöknek is." Pfff, na szerinted? :D Itt rémisztették el a bázison ülők 80%át... XD
    A Brokernetnél te nem terveztél pénzügyi stratégiát, hanem max UL-ekbe nyomtál be pénzt. Folyamatos, egyszeri, eseti. Semmi más. Ez nem tervezés.

    MINŐSÉGI pénzügyi életpálytervet nem lehet egy 2 órás beszélgetés alatt csinálni, megbeszélni, eltervezni és megcsinálni.
    Ezt mondtam is a volt vezetőimnek, akik azt mondták, hogy túl sokat foglalkozok az ügyfelekkel. Mondtam, hogy bocs, de minimum 2, de inkább 3 találkozó kell ahhoz, hogy jól körvonalazott dolgok legyenek mindkettőnk fejében a másikról és akkor talán szó lehet egy normális megoldásról... Szóval te nem tervezel stratégiát a brokernetnél kedves hhhhorgász!!!!

    A fix fizetés meg szerintem badarság. Jelenleg is vállalkozó vagyok, ciklikus a jövedelem, pedig nem sok ember van a cégnél... Belém egy rendszer sem tudta belémnevelni, hogy megélni, csak fix fizuból lehet. Ugyanis majd 8 éve folyamatosan cégeket tervezek. Amiknek mondjuk még jelentősebb hányadát nem csináltam meg, de ami késik, nem múlik.... Anyagi tartalékom pedig volt... És semmilyen élethelyzet nem kényszerített kilépésre...

    Tudod, hogy miért léptem ki, pedig előtte sokáig voltam ott?
    Mert meguntam azokat a sületlenségeket, amiket szajkóztak, de semmi alapjuk nem volt. Informatikus osztja nekem az igét a tőzsdék mélyrepülésének okairól? Utána meg a nagyfőnök ugyanazt elmondja a nagy képzésen? ÖÖÖÖömondom, nézd már felülről jövő infó... Kérlekszépen, bárki tud Bnetezni, hiszen felülről jön az infó, pl Kostevc asztaláról (lásd a válsággal kapcsolatos véleménye) és akkor azt kezdi el mindenki mondani. És szépen terjed lefelé.
    Elég érdekes az a levél is. Véleménye szerint egy fél-egy éves lesz a válság. Hát most nem úgy nézünk ki. De hát egy volt biztosítási ügynök, hogy adhat 6000 embernek ki egy levelet, amiben tulajdonképpen a felelősséget elhárítja, viszont sugallja, hogy mérsékelten, de közvetítsük az ügyfelek irányába. Hoppá, szóval kapsz isteni igét, de nem adják a nevüket hozzá... Na ezért nincs bizalom!

    Végül besorolnám magam én is a "kategóriáid közé".
    1) Brokernetnél dolgozott.
    h. Van képzettsége és pont emiatt látja, hogy a Broketnetben mik a turpisságok és látja hogy mások mit csinálnak. És hogy teszik tönkre családok felépített megtakarításait egy nagyszerű felettes közbenjárásával.

    Ha valakinek bármilyen kérdése van a céggel, megoldásokkal kapcsolatban, akkor írjon nyugodtan. Eddig is szakmailag elfogulatlanul írtam, ez várható a továbbikban is.
    Hans - a brokernetigazsaga@gmail.com

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz hhhhorgasz #1335 üzenetére

    nagyon találó, nem gondoltam volna hogy ennyire ütős lenne összefoglalni. nincs benne valótlan

Aktív témák