Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hans_Arnage

    csendes tag

    válasz azigazforest #1329 üzenetére

    Mindenkinek profinak kell lennie valamiben.
    Elmondom, hogy én hogy láttam, hogy ki miben profi.
    A Bnetes nagyfőnök abban, hogy hetente újra energiával töltse meg azokat, akiknek már kezdett a töke is kilenni a folyamatos loholással meg a bunkó ügyfelekkel.
    Szóval ki mihez ért:
    Brokernetesek - telefonálás, loholás, elmondani a berögzült anyagot, kitölteni a papírokat
    BankBroker - kitölteni az ajánlati papaírokat a tőkehalasztott hitelekhez
    (na vajon miért költözött volna be egyébként heti 1 alkalommal az UCB meg a CIB mozgó stábja???)
    Palladium - biztosítások közvetítése... Hát sima ügynökök, oszt csókolom. Kaptam tőlünk autóbiztosítást, meg lakásbiztosítást, elvoltak vele, de nem sokat hallani róluk.

    Menjünk rá kicsit az ügynökhálóra.
    Ki mihez ért... A nagykutyák ahhoz, hogy a kisebb kutyákat irányítsák, akik pedig ahhoz, hogy a kiskatonákat kizavarják a csatamezőre. Többnyire valósan 0 tudással, csak hogy tárgyaljanak és kössenek üzletet. Mivel egyébként elbuknának, így néha megy velük egy kísérő is. Hogy szépen meghallgathasson az ifjú Bnetes minden infót, amit majd neki is így kell mondani, mit valami pofás kis verset.

    Mondd Forest, te mihet értesz? Exel-tábla huszár vagy? Vagy talán te veszel rá kedves idős néniket, hogy nyomják be a megtakarításukat folymatos díjas ULedbe? Mert kaptam már több ilyen emailt is... Vagy talán a befektetési alapok szakértője vagy, amihez még a Broketnetnek sincs köze?
    Megmondom cimbora, hogy te mi vagy. A lótifuti óügynök, aki kimegy és tűri az esőt, a sarat meg mindent, cserébe, hogy egyszer talán majd te is dirigálhatsz néhány embernek. De ahogy elnézem, belőled nem lesz 7es... Van már csapatod? Hnyan vagytok? Bővültök? Vagy csak cserélődnek az emberek? Többeknél is láttam, hogy beálltak 4-5 kollégára (különböző hierarchikus felállásban és ott megragadtak. Azóta semmi több.... :S
    Ciki, főleg most, amikor a kutya nem köt veletek UL-edet...

    Hans - a brokernetigazsaga@gmail.com

Aktív témák