Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • wigwam

    újonc

    válasz azigazforest #1169 üzenetére

    Azt hiszem némi elértés,vagy én irtam el valamit.
    Mert a mi esetünkben a jelzálog hitel valóban bnetes úton köttetett, viszont a többi millió, érdekes módon ,egy teljesen idegen lakás adósságai voltak,és lettek át játszva a mi lakásunkra ,és a nagyim otthonára,ahol a nagyi haszonélvezeti joga erőseb mint a tuljdonjog és mégis ezt vagy ezeket a tranzakciós ügyleteket bnetes hajtotta végre aki véletlenül még a rokonom is.Az érdekesség az egészben az,hogy azáltal,hogy ott megszüntek a hitelek,mármint az idegen lekásnál ,máris eladhatóvá vált a lakás,és a lakásból egy szép ház lett.
    A történethez az is hozzá tartozik,hogy ezek az adósság átruházások jogszerűen lettek végre hajtva,de csak megtévesztéssel lehetett kivitelezni őket.
    Gondolom ,mert csak így történt,hogy a 84 éves nagymamám félre lett tájékoztatva,mikor haszonélvezöként aláírta a hitelfelvételi papírokat.Ráadásul külföldön.Vitték,hozták.
    Le írnék érthetőb dolgokat is csak akkor valószínü,hogy a bóbitás taxi itt lenne rögtön,és vinne,mert ebben az országban joga,csak a zsiványnak van.
    Most látjuk mindannyian,hogy hol tartunk.Az idei karácsony szép lesz kinek otthon ,kinek baracskán.
    Családom látja rajtam hogy el vagyok szánva mindenre.A jog eszközétől a woodoo varázslásig mindent latba vetek csak megállítsam ezt, ami naponta termeli a veszteséget.

Aktív témák